„Będzie leżał, będzie bity, będzie płakał” – Jotko triumfuje po klęsce Oleksiejczuka, dowodzonego przez trenera Oknińskiego

Krzysztof Jotko opublikował triumfalne wpisy w mediach społecznościowych po klęsce Michała Oleksiejczuka w Auckland.

W co-main evencie gali UFC on ESPN+ 26 w Auckland Michał Oleksiejczuk nie sprostał Jimmy’emu Crute’owi, przegrywając przez poddanie w pierwszej rundzie.

Młody Australijczyk od razu zaprzęgnął do działania zapasy, pomiatając Polakiem. W końcu utorował sobie drogę do kimury, zmuszając Oleksiejczuka do odklepania.

Co ciekawe, szat z powodu takiego a nie innego wyniku walki nie rozdzierał – delikatnie rzecz ujmując – Krzysztof Jotko. Były podopieczny Mirosława Oknińskiego, który spędził pod jego batutą kilka lat, nie pozostawił wątpliwości w temacie, publikując dwa wpisy w mediach społecznościowych.

Wyśmiał w nich byłego trenera, gratulując też młodemu Australijczykowi.Dla Michała Oleksiejczuka porażka w Auckland jest drugą z rzędu. We wrześniu ubiegłego roku zmuszony był uznać wyższość Ovince’a St. Preuxa.

Krzysztof Jotko powróci do oktagonu przy okazji kwietniowej gali w Portland, gdzie skrzyżuje rękawice z Erykiem Andersem.

Aktualizacja:

Niespełna dwie godziny po powyższych wpisach Jotko raz jeszcze – prawdopodobnie pod wpływem krytyki, jaka na niego spadłą – zabrał głos w temacie, publikując poniższy wpis na Twitterze:

(pisownia oryginalna)

Nic nie mam do Michała bo to ciężko trenujący chłopak i mam wielki szacunek do niego
I życzę mu jak najlepiej ale Mirka taktyka się nie sprawdziła wiec po co obrażać ludzi i żartować kiedy nie wszyscy się z tego śmieją Będzie leżał będzie bity będzie płakał
Sprawdziło się !

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

Błachowicz czy Reyes? „Nie wiem, jak można gościowi odmówić” – Jones zabiera głos!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply