„Będę się z nim bił w Łodzi” – Norman Parke zdradził nazwisko rywala na KSW 53

Powróciwszy z krótkiej emerytury, Norman Parke wskazał zawodnika, z którym chce – i będzie? – walczył podczas marcowej gali KSW 53.

Ogłosiwszy przed kilkoma dniami emeryturę i powróciwszy z niej kilka godzin później – przyznał, że miał gorszy moment z powodu problemów w życiu prywatnym – tymczasowy mistrz kategorii lekkiej KSW Norman Parke zasiadł do Internetów i… najpierw wskazał kolejnego potencjalnego kandydata na pretendenta – Shamila Musaeva.

Zobacz także: Dan Hardy w szoku – upiorny uraz Aleksandara Rakicia w walce z Volkanem Oezdemirem

Parke vs. Musaev. Co sądzicie o takim zestawieniu? Uważam, że Rosjanin zasługuje na nie. Ma 2-0 w KSW i obie walki skończył w pierwszych rundach.

W pierwszych dwóch występach pod flagą KSW pochodzący z Dagestanu zawodnik zaprezentował się doskonale, demolując Huberta Szymajdę i Grzegorza Szulakowskiego. Po tym ostatnim zwycięstwie nie ukrywał mistrzowskich aspiracji.

Tymczasem w komentarzach do powyższego wpisu na Facebooku pojawiły się głosy ze strony fanów, iż to Marian Ziółkowski – niedoszły rywal Irlandczyka z Północy na galę KSW 50 – powinien być kolejnym pretendentem. Stormin postawił jednak w temacie warszawiaka sprawę jasno.

Został skończony w pierwszej walce (w KSW), drugą wygrał decyzją i trzecią wygrał decyzją przeciwko gościowi na 2-tygodniowym zastępstwie. Potem wycofał się z naszej walki na 2 tygodnie przed galą, więc powinien stoczyć jeszcze walkę.

– napisał Parke.

Rosjanin to trudniejsza walka i wygrał oba pojedynki w pierwszej rundzie.

Okazuje się jednak – jeśli oczywiście traktować wypowiedzi Irlandczyka z Północy poważnie, co od dłuższego już czasu nastręcza pewne problemy – że Stormin poprosił KSW o jeszcze inny pojedynek…
(Marian) może walczyć z Borysem albo z Musaevem…

– napisał Norman.

Poprosiłem o rewanż z Marcinem i będę się z nim bił w Łodzi.

Marcin Wrzosek postawił Normanowi Parke’owi mocny opór podczas wspomnianej gali KSW 50, ulegając mu ostatecznie niejednogłośną decyzją sędziowską. Obaj zawodnicy wyrazili po walce gotowość na natychmiastowy rewanż.

Polski Zombie kilka dni temu zasugerował nawet, że do akcji powróci właśnie podczas zaplanowanej na 21 marca w Łodzi gali KSW 53, o której wspomniał tymczasowy mistrz. Czy zatem rzeczywiście rewanż jest już na tę okoliczność przesądzony?

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

Kursy bukmacherskie na walkę McGregor vs. Cerrone ujawnione

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply