Polskie MMAUFC

Bartosz Fabiński rozbity i uduszony przez Michela Prazeresa w Buenos Aires – video

Bartosz Fabiński doznał pierwszej porażki w oktagonie UFC, podczas gali UFC Fight Night 140 w Buenos Aires będąc zmuszonym uznać wyższość Michela Prazeresa.

Bartosz Fabiński (14-3) nie będzie miło wspominał eskapady do Buenos Aires – polski półśredni w wyróżnionej walce gali UFC Fight Night 140 przegrał przez poddanie w pierwszej rundzie z Michelem Prazeresem (26-2).
Polak od razu poszukał obalenia, ale bez powodzenia, powstrzymany z łatwością przez Brazylijczyka. W dystansie Prazeres potraktował go mocnym lewym sierpem w kontrze na lowkinga, następnie markując obalenie i swoim firmowym prawym cepem posyłając naszego zawodnika na deski. Fabiński próbował wstawać, ale Traktor rzucił się na niego z impetem, rozpuszczając ręce z góry i szukając skończenia. Fabiński wstał, ale zainkasowawszy kolejne bomby, został przewrócony. Prazeres trafił do dosiadu, stamtąd kontynuując ostrzał. Polak nadal próbował wykaraskać się, ale gdy wstawał, Brazylijczyk przechwycił jego szyję w gilotynie – i nie puścił, dopóki Rzeźnik dwukrotnei – bo pierwsze poddanie umknęło sędziemu – nie odklepał.

https://twitter.com/MMA_Relevant/status/1063984590312812544

https://twitter.com/MMA_Relevant/status/1063984965552037888

W ten sposób garnący się do powrotu do wagi lekkiej Brazylijczyk odnosi ósme z rzędu zwycięstwo, przerywając jednocześnie serię trzeci wiktorii Polaka.

*****

UFC Buenos Aires: Magny vs. Ponzinibbio – wyniki

Powiązane artykuły

Back to top button