Absolute Championship BerkutPolskie MMA

Antoni Chmielewski przegrywa w Groznym

Antoni Chmielewski nie zaliczy do udanych wyprawy do Groznego – Polak przegrał na gali ACB 26 z Arbim Agujevem.

Podczas gdy w Polsce fani emocjonowali się galą KSW 33 w dalekim Groznym walczył były zawodnik Konfrontacji Antoni Chmielewski (30-14).

Czeczeńska wyprawa nie zakończyła się jednak dla niego dobrze, bo Polak przegrał na gali Absolute Championship Berkut 26 z Arbim Agujevem (29-6).

https://www.youtube.com/watch?v=HZuJexW07us

W pierwszej rundzie Chmielewski znajdował się w permanentnej defensywie, krążąc przy siatce i praktycznie nie wyprowadzając żadnej ofensywy. Agujev nieustannie napierał, rzucając krótkie kombinacje oraz męcząc Polaka kopnięciami, ale miał problemy z zamknięciem Chmielewskiego na siatce.

Pojedynek rozstrzygnął się w drugiej rundzie, gdy naruszony i zamknięty pod siatką warszawianin spróbował obalenia, ale wylądował na plecach, co było początkiem jego końca. Po nieudanej dźwigni na nogę w wykonaniu Agujeva – dobrze obronionej przez Chmielewskiego – Czeczen znalazł się na górze i mając Polaka w żółwiu, zasypał go ciosami, kończąc pojedynek.

Antonio zamyka zatem 2015 rok dwoma zwycięstwami – nad Michałem Pawłowskim oraz Januszem Dylewskim oraz dwoma przegranymi – z Nikosem Sokolisem oraz z Arbim Agujevem. Ten ostatni natomiast pozostaje niepokonany od czerwca 2012 roku.

W walce wieczoru gali ACB 26 Velimurad Alkhasov (4-0) w finale turnieju kategorii muszej pokonał Ruslana Abiltarova (19-6-1).

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button