Conor McGregor vs. Floyd Mayweather Jr.UFC

Anthony Pettis chwali Conora McGregora i ruga Nate’a Diaza: „Gówno potrafi”

Były mistrz kategorii lekkiej UFC i WEC Anthony Pettis zabrał głos na temat walki Conora McGregora z Floydem Mayweatherem Juniorem, nie szczędząc przy okazji przytyków Nate’owi Diazowi.

Anthony Pettis był jednym z bardzo niewielu zawodników, o których Conor McGregor miał swego czasu coś pozytywnego do powiedzenia w kwestiach oktagonowej techniki. Okazuje się, że szacunek jest obustronny – a przynajmniej na to wskazywać może wypowiedź Amerykanina, który zapytany o swoją ocenę bokserskiego boju Irlandczyka z Floydem Mayweatherem Juniorem, nie poskąpił temu pierwszemu komplementów.

Wydawało mi się, że była to naprawdę dobra walka.

– powiedział Anthony w rozmowie z FightHype.com.

Myślę, że McGregor zaskoczył wielu ludzi. Nie wiem, na ile mocno Mayweather się starał, ale byłem pod wrażeniem.

Gdy natomiast temat zszedł na potencjalną trzecią walkę Irlandczyka z Natem Diazem, o której huczy od kilku dobrych tygodni, Pettis kompletnie zmienił swoje nastawienie, nie zostawiając na stocktończyku suchej nitki.

Stary, Nate Diaz gówno potrafi.

– stwierdził Showtime.

Mieliśmy z Natem zatargi w przeszłości. Byłem mistrzem UFC i WEC, a Diaz ciągle wyzywał mnie do walki. Miał szczęście w pierwszej walce z Conorem i udało mu się wygrać, ale Diaz gówno potrafi. Gówno potrafi.
Po czarnej serii trzech kolejnych porażek i nieudanej przygodzie z kategorią piórkową zakończoną pierwszą w karierze porażką przez nokaut z Maxem Holloway’em, Anthony Pettis wrócił na zwycięskie tory w 155 funtach, podczas lipcowej gali UFC 213 pewnie wypunktowując Jima Millera.

Do oktagonu powróci 11 listopada, w walce wieczoru gali UFC Fight Night 120 w Norfolk mierząc się z Dustinem Poirierem.

*****

Mayweather Jr. wyjaśnia, dlaczego McGregor trafiał częściej niż Pacquiao, Cotto i Mosley

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button