M-1 GlobalRosyjskie MMA

Alexander Shlemenko sensacyjnie ubity na M-1 Challenge 93, fatalna kontuzja Joego Riggsa – video

Zaprawieni w bojach weterani Alexander Shlemenko i Joe Riggs przegrali swoje walki podczas gali M-1 Challenge 93 w Czelabińsku.

Nie będzie miło wspominał gali M-1 Challenge 93 w Czelabińsku Alexander Shlemenko (57-11). W walce wieczoru będący ogromnym bukmacherskim faworytem Rosjanin pomimo początkowych sukcesów przegrał bowiem przez techniczny nokaut z Bruno Silvą (18-6) już w pierwszej rundzie.

Początkiem końca Sztorma okazało się kolano, jakim przy próbie obalenia potraktował go Brazylijczyk. Zamknięty następnie na siatce Rosjanin zainkasował jeszcze kilka mocnych uderzeń i kolan, po których okrutnie naruszony i niezdolny do obrony oparł się o liny.

To druga z rzędu porażka 34-latka. W październiku zeszłego roku przegrał jednogłośną decyzją z Gegardem Mousasim podczas gali Bellator 185.

Brazylijczyk zadebiutował w sten sposób pod sztandarem M-1 Global.
W co-main evencie gali niepokonany od ośmiu starć weteran Joe Riggs (48-18-1) doznał pierwszej porażki od ponad dwóch lat, gdy jeszcze pod banderą UFC uległ Chrisowi Camozziemu. Jego katem w Czelabińsku okazał się niepokonany Artem Frolov (10-0).

35-letni Diesel przegrał przez uniemożliwiającą mu kontynuację walki kontuzję kolana w drugiej rundzie.

*****

Typowanie UFC Fight Night 131 – Rivera vs. Moraes

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button