Aktualne kursy bukmacherskie na UFC Waszyngton

Przedstawiamy aktualne kursy bukmacherskie na sobotnią galą UFC w Waszyngtonie, którą uświetni starcie Alistaira Overeema z Jairzinho Rozenstruikiem.

Nasz partner opublikował komplet kursów bukmacherskich na galę UFC on ESPN 7, która odbędzie się na początku grudnia w Waszyngtonie.

Zobacz także: były mistrz FEN z nokautem dekady na weteranie UFC

W walce wieczoru kurs bukmacherskie nie zmieniły się od tygodnia. Nadal zaprawiony w bojach weteran Alistair Overeem jest minimalnym faworytem (1.80) w konfrontacji z rozpędzonym serią trzech nokautów Jairzinho Rozenstruikiem (2.00).

W co-main evencie odrobinę natomiast spadł kurs na zwycięstwo Mariny Rodriguez – przed tygodniem wynosił 1.71, teraz 1.66. Wiktoria Cynthii Calvillo jest wyceniana na 2.15 – wcześniej 2.05.

Największym bukmacherskim faworytem gali pozostaje trenujący w Ankosie MMA Makhmud Muradov. Kurs na zwycięstwo Uzbeka z Trevorem Smithem wynosi 1.26 (przed tygodniem: 1.28). Wiktoria Amerykanina jest warta 3.70 (wcześniej: 3.45).

Poniżej wszystkie kursy bukmacherskie na sobotnią galę UFC w Waszyngtonie:
Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

Kursy bukmacherskie na walkę McGregor vs. Cerrone ujawnione

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply