Absolute Championship BerkutPolskie MMARosyjskie MMA

Adam Zając vs. Abdul-Rakhman Dzhanaev na ACB 54 w Manchesterze

Na marcowej gali ACB 54 Adam Zając stoczy swoją czwartą walkę dla czeczeńskiej organizacji, krzyżując rękawice z Abdulem-Rakhmanem Dzhanaevem.

Jeden z najlepszych polskich średnich Adam Zając (9-2-1) powraca do walki. Łodzianin wystąpi 11 marca na gali ACB 54: Supersonic w Manchesterze, gdzie zmierzy się z mocnym Czeczenem Abdulem-Rakhmanem Dzhanaevem (6-1). Zawodnik ujawnił zestawienie w rozmowie z portalem InTheCage.pl.
Popularny Zajcu, sklasyfikowany na 10. miejscu w oficjalnym rankingu kategorii średniej ACB, ma za sobą trzy występy pod banderą czeczeńskiej organizacji. W debiucie – a zarazem ćwierćfinale turnieju kategorii średniej – wypunktował Dmitry’a Lazurina, ale w półfinale zmuszony był uznać wyższość jednego z najlepszych rosyjskich średnich Anatoly’a Tokova. Ostatnio widziany był natomiast w akcji w lutym ubiegłego roku, na gali ACB 29, w świetnym stylu nokautując Shamkhana Barakhanova.

Okupujący 5. miejsce w rankingu Dzhanaev wygrał pięć z dotychczasowych sześć walk dla ACB. Jedynej porażki – przez decyzję – doznał w starciu z Shamilem Abdulkhalikovem. Swoją ostatnią potyczkę stoczył w listopadzie ubiegłego roku, na gali ACB 48 jednogłośną decyzją pokonując Vasily’a Novikova.

Rozpiska ACB 54 – Supersonic

Walka wieczoru

84 kg.: Mamed Khalidov (32-4-1) vs. Luke Barnatt (12-3)

Pozostałe

77 kg.: Brett Cooper (23-12) vs. Aslambek Saidov (19-5)o pas mistrzowski
84 kg.: Adam Zając (9-2-1) vs. Abdul-Rakhman Dzhanaev (6-1)
70 kg.: Saul Rogers (12-1) vs. TBA

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button