Absolute Championship AkhmatAbsolute Championship BerkutAkhmatRosyjskie MMA

ACA wznawia gale, hitowe starcie Vartanyan vs. Magomedov w planach

Absolute Championship Akhmat powróci do gry 11 lipca w Sankt Petersburgu, organizując galę ACA 106.

Organizacja Absolute Championship Akhmat wznawia rozgrywki. Pierwsza gala od czasu pandemii koronawirusa – ACA 106 – odbędzie się 11 lipca w Sankt Petersburgu. Łącznie Rosjanie planują zorganizować latem cztery gale.

W walce wieczoru ACA 106 były mistrz wagi średniej M-1 Global Artem Frolov (13-2) skrzyżuje rękawice z niepokonanym Ibragimem Magomedovem (5-0).

W co-main evencie do walki staną dwaj debiutujący pod sztandarem ACA byli mistrzowie organizacji Fight Nights. Zasiadający na tamtejszym tronie wagi półśredniej Georgiy Kichigin (23-6) i były mistrz kategorii lekkiej Magomedsaygid Alibekov (12-1).

Z kolei w daniu głównym gali ACA 107, która odbędzie się 24 lipca w Moskwie, naprzeciwko siebie staną przymierzano już wcześniej do walki Alexander Emelianenko (28-7-1) i przenoszący się do wagi ciężkiej ze średniej Magomed Ismailov (15-3-1).

Tymczasem wedle nieoficjalnych doeniesień dziennikarza Azamata Bostanova, podczas jednej z letnich gal ACA były tymczasowy mistrz wagi lekkiej Eduard Vartanyan (19-4) powita w szeregach czeczeńskiej organizacji jednego z najbardziej doświadczonych rosyjskich zawodników Rashida Magomedova (23-5-1) – byłego mistrza wagi półśredniej M-1 Global, który stoczył sześć walk w UFC, aż pięć z nich wygrywając.

W zeszłym tygodniu reprezentant ACA na Europę Baysangur Edelbiev poinformował natomiast w programie Oktagon Live, że najprawdopodobniej na przełomie sierpnia i września odbędzie się gala w Polsce.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„Reyes vs. Jan o pas mistrzowski” – Jon Jones poinformował o zwakowaniu tytułu mistrzowskiego

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button