UFC

„Absolutnie nieprawda” – Dana White zdecydowanie o potencjalnej walce Cerrone vs. McGregor

Zawiadujący UFC Dana White zabrał głos na temat potencjalnego starcia Donalda Cerrone z Conorem McGregorem, nie pozostawiając w tym temacie wątpliwości.

Od kilku dni w mediach pojawiają się spekulacje na temat potencjalnej walki pomiędzy Conorem McGregorem i Donaldem Cerrone – a wszystko za sprawą wypowiedzi Kowboja, który po poddanie Mike’a Perry’ego stwierdził, że jest dla niego już szykowany nowy „ekscytujący rywal”.

Ba, gdy pojawiły się doniesienia o pojedynku z Irlandczykiem, Cerrone podkręcił nawet medialnie temat, obwieszczając, że otrzymał już kontrakt i czeka tylko na podpis ze strony Notoriousa.

Gruszek w popiele nie zasypiali też bukmacherzy, którzy natychmiast wystawili kursy na walkę.

Czy zatem rzeczywiście amerykańsko-irlandzkie starcie jest bliskie finalizacji?

To nieprawda. Absolutnie nieprawda.

– zdementował sternik UFC Dana White w rozmowie z TMZ.com.

Oczywiście walki tej chce Kowboj, ale to nie jest prawda. Nawet nie zastanawialiśmy się jeszcze nad rywalem dla żadnego z nich, to znaczy dla Khabiba i Conora.
Głównodowodzący amerykańskiego giganta zaznacza, że na tę chwilę nie toczą się nawet żadne rozmowy na temat następnych walk Conora McGregora i Khabiba Nurmagomedova. Tymi tematami White zamierza zająć się po 10 grudnia, gdy Stanowa Komisja Sportowa w Nevadzie ogłosi kary dla obu zawodników za awantury po gali UFC 229.

*****

Jorge Masvidal reaguje na zestawienie z Nickiem Diazem – i nie przebiera w słowach (VIDEO)

Powiązane artykuły

Back to top button