UFC
Trending

Zrobili robotę za matchmakera? „Jesteś jednym z najlepszych na świecie” – Gamrot i Tsarukyan na kursie kolizyjnym!

Arman Tsarukyan i Mateusz Gamrot potwierdzili w niedzielę gotowość do przejścia od słów – zresztą pełnych wzajemnego szacunku – do czynów.
Mateusz Gamrot i Arman Tsarukyan nie próżnują w mediach społecznościowych, pracując, aby ich starcie – werbalnie uzgodnione – doszło do finalizacji w oktagonie UFC. W niedzielny poranek obaj potwierdzili pełną gotowość do walki, apelując o jej rychłe zestawienie.

Wszystko potoczyło się lawinowo. Ormianin wczoraj narzekał, że nikt z czołowej dziesiątki wagi lekkiej nie chce z nim walczyć. Podchwycił to Polak, który choć sklasyfikowany na 12. miejscu w rankingu zgłosił się do walki z Ahalkalaketsem.
Arman szybko zaproszenie w oktagonowe tany ze strony Mateusza podchwycił, żartobliwie zastrzegając, że rezerwuje sobie pierwszeństwo do treningów w American Top Team – bo podobnie jak Gamer, Ormianin chętnie trenuje na Florydzie. Później natomiast wyjaśnił w odpowiedzi na jeden z wpisów, że nie ma żadnego problemu z przygotowaniami w innym klubie.

W niedzielny poranek Arman Tsarukyan zaapelował po raz kolejny o starcie z Mateuszem Gamrotem, zwracając się do matchmakera UFC Seana Shelby’ego.

– Obaj tego chcemy i obaj jesteśmy gotowi! – napisał. – Seanie Shelby, wyślij nam termin i miejsce. Gamer jest jedynym, który się zgłosił. Zróbmy to!

Polak szybko odpowiedział na przytoczony wpis Ormianina.

– Chcę walczyć z najlepszymi na świecie, a ty jesteś jednym z nich – napisał. – Jedziemy!

Arman Tsarukyan może pochwalić się serią pięciu zwycięstw. Sklasyfikowany na 11. miejscu w rankingu wagi lekkiej 25-latek jest najmłodszym zawodnikiem w czołówce. Ostatnio w fantastycznym stylu zmasakrował Joela Alvareza. Cały czas przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie niedawno zapowiedział rozpoczęcie obozu przygotowawczego do kolejnego startu.
Mateusz Gamrot serią trzech zeszłorocznych zwycięstw przed czasem utorował sobie drogę na 12. pozycję w klasyfikacji. Kilka tygodni temu wspominał, że celuje w powrót do oktagonu na przełomie kwietnia i maja. Zapowiadał też wyjazd do American Top Team, aby tam szlifować formę przed piątym występem w UFC. Wyrażał pełną gotowość na dowolnego rywala z czołowej piętnastki 155 funtów.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button