Polskie MMAUFC
Trending

Arman Tsarukyan? Mateusz Gamrot zgłasza pełną gotowość do walki!

Maestria zapaśnicza w oktagonie UFC? Mateusz Gamrot jest gotowy na konfrontację z Armanem Tsarukyanem!
Rozpędzony serią trzech zwycięstw Mateusz Gamrot coraz wyraźniej sposobi się do powrotu. Pierwotnie Polak celował w kolejne starcie na przełomie kwietnia i maja, ale czy termin ten jest realny? Nie wiadomo.
Gamer stara się jednak, aby tak się jednak stało. W najnowszym wpisie w mediach społecznościowych – a konkretnie na Twitterze – Polak wyraził pełną gotowość na konfrontację z utalentowanym Armanem Tsarukyanem.

Uczynił to w odpowiedzi na wpis Ormianina, w którym ten chwali Neila Magny’ego za przyjęcie wyzwania rzuconego mu kilka dni temu przez Shavkata Rakhmonova.

– Szacunek – napisał Arman do Neila. – Chciałbym, żebyśmy w Top 155 funtów mieli takich gości jak ty. Goście zrobią wszystko, byle nie walczyć z kimś niżej w rankingu.

Odpowiedź Mateusza?

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Reprezentant Czerwonego Smoka i American Top Team ma za sobą kapitalny rok, w którym odniósł trzy zwycięstwa w oktagonie amerykańskiego giganta, wszystkie przed czasem. Pokonywał kolejno Scotta Holtzmana, Jeremy’ego Stephensa i Diego Ferreirę. Obecnie Polak jest sklasyfikowany na 12. miejscu w rankingu, czyli o oczko poniżej Armana Tsarukyana.
Od dłuższego już czasu Arman Tsarukyan zaprasza w oktagonowe tany Gregora Gillespiegego, ale ten nie wydaje się takim zestawieniem zainteresowany.

Dwa tygodnie temu zwycięski w pięciu ostatnich starciach Ahalkalakets zapowiedział natomiast powrót na salę treningową, kusząc kolejnym pojedynkiem. Z kim i kiedy? Póki co nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że w kwietniu przygotowania do kolejnego starcia zamierza w American Top Team rozpocząć też Mateusz Gamrot…

Aktualizacja: Ormianin odpowiedział Polakowi.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button