KSWPolskie MMA

Znamy wyniki badań! Igor Michaliszyn apeluje o rewanż z Adrianem Bartosińskim na KSW 100!

Igor Michaliszyn przekazał wyniki badania kontuzjowanej nogi po walce z Adrianem Bartosińskim na KSW 94.

Znamy wyniki diagnozy urazu, jakiego w walce z Adrianem Bartosińskim nabawił się Igor Michaliszyn. Zawodnik z Dąbrowy Górniczej opublikował w niedzielę wpis w mediach społecznościowych, w którym wyjaśnił, jak się sprawy w tym temacie mają.

Wziąwszy walkę z Bartosem na niespełna dwa tygodnie przed galą KSW 94 w trójmiejskiej Ergo Arenie – zastąpił kontuzjowanego Andrzeja Grzebyka – Igor Michaliszyn przegrał przez poddanie w końcówce trzeciej rundy. Bartosiński, który rundę tę przegrywał, kapitalnie wybrał nogę Michaliszyna, balachą na kolano zmuszając go do poddania zawodów. Jak opowiadał później mistrz, słyszał trzy chrupnięcia w nodze rywala, zanim ten klepną.

Okazuje się jednak, że reprezentant Silesian Cage Club nie doznał poważniejszych obrażeń, o czym poinformował w mediach społecznościowych.

– Dobre wieści! – napisał Igor. – Kilka tygodni rehabilitacji i mogę wracać na matę. Noga tylko musi chwile odpocząć i będzie w pełni zdrowa! Dziś już regeneracyjnie 2.5km w basenie.

– Adrianie Bartosiński, honorowo podjąłem walkę na 10 dni przed. Honorowo zacisnąłem zęby i zrobiłem limit mistrzowski. Przegrałem i honorowo oddaję Ci szacunek. Czy teraz Ty honorowo dasz mi rewanż z pełnym obozem?

– W wywiadzie z Mamedem Artur Mazur mówi, że KSW 100 u mnie na rejonie. Klei się.

Porażka z Bartosem zakończyła serię pięciu zwycięstw z rzędu Igora Michaliszyna, w tym dwóch już pod sztandarem KSW. Był on niepokonany od 2019 roku.

Dla niepokonanego w zawodowej karierze Adriana Bartosińskiego była to druga obrona tytułu mistrzowskiego. Reprezentant Octopusa wyszedł do walki z pogruchotanym nosem, co odbiło się na jego taktyce. Za niespełna dwa tygodnie podda się jego operacji.

Czy podczas listopadowej gali KSW 100 dojdzie może dojść do rewanżu? Tego nie wiadomo. Bartos wyrażał gotowość na taką konfrontację, choć prognozował, że w trzeciej obronie stanie jednak do drugiej walki z Andrzejem Grzebykiem.

Adrian Bartosiński vs. Igor Michaliszyn 2 - kto wygrałby?

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button