„Zmiażdżyliśmy twoją ekipę, śmieciu” – Khabib Nurmagomedov i Nate Diaz w ostrych medialnych tanach


Nate Diaz i Khabib Nurmagomedov – najprawdopodobniej reprezentowany w tym wypadku przez Aliego Abdelaziza – wzięli się za łby na Twitterze.

Mistrz kategorii lekkiej UFC Khabib Nurmagomedov – lub jego wyszczekany egipski menadżer Ali Abdelaziz, bo pewne mocne przesłanki wskazywać mogą na to, że to jednak jego sprawka – nie zamierzał przejść obojętnie obok zaczepki, jaką potraktował go Nate Diaz.

Trzepnąłem cię w łeb, a ty i twoja ekipa gówno zrobiliście…
Żyj z tym, jesteście wszyscy pizdami
I rozgorzała kolejna medialna jatka…

Ukrywałeś się za ochroną i uciekłeś, tchórzu, widać to wyraźnie na nagraniu. Zmiażdżyliśmy twoją ekipę tamtej nocy, śmieciu.

Diaz: Bądź poważny. Wiesz, co się wydarzyło, pogódź się z tym 😊👋

Abdelaziz: A co ty na to?

Chodzi oczywiście o słynną awanturę, do jakiej doszło między ekipą dagestańską i ekipą stocktońską podczas jednej z gal WSoF w 2015 roku.

Obaj – tj. Nurmago… tzn. Abdelaziz i Diaz zupełnie inaczej pamiętają tamtejsze wydarzenia, nie mając jednocześnie żadnych wątpliwości, że to ich drużyna wyszła z walki obronną ręką.

Czy natomiast Nurmagomedov i młodszy ze stocktońskich braci skrzyżują kiedykolwiek rękawice w oktagonie, tym razem słowa na czyny zamieniając w kontrolowanym środowisku oktagonu? Póki co nie zanosi się na to.

*****

Kto podbije UFC w 2019 roku?


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *