KSWPolskie MMA

Zapadła decyzja w sprawie występu Arkadiusza Wrzoska na KSW 78? Martin Lewandowski nie wyklucza rewanżu z Tomaszem Sararą!

Współwłaściciel KSW Martin Lewandowski zabrał głos na temat potencjalnego występu Arkadiusza Wrzoska na KSW 78 po wypadnięciu z gali Artura Szpilki
Kilka dni temu gruchnęły hiobowe wieści o kontuzji kręgosłupa Artura Szpilki, która wyeliminowała go z walki wieczoru styczniowej gali XTB KSW 78, w ramach której miał skrzyżować rękawice z Arkadiuszem Wrzoskiem.

Ogłaszając fiasko zestawienia, organizatorzy nie byli pewni, czy warszawski kickbokser pozostanie w rozpisce wydarzenia, stając w szranki z innym przeciwnikiem. Jednak w najnowszym wywiadzie udzielonym Arturowi Mazurowi na kanale Klatka po klatce współwłaściciel KSW Martin Lewandowski nie pozostawił w temacie większych wątpliwości.
– Arek Wrzosek zostaje na karcie – powiedział polski promotor. – Może być tak – bo jeszcze mam taki pomysł – że może o miesiąc opóźnimy tę walkę, ale nie po to, aby zawalczył z Arturem, bo Szpila wypadnie nam z jakichkolwiek zestawień na trzy miesiące minimum, a ja zakładam, że na pół roku. Raczej więc będziemy się nim cieszyli w wakacje albo później.

– Jeszcze zobaczymy, jak rehabilitacja, bo rzeczywiście bardzo ciężka i intensywna rehabilitacja go czeka teraz.

– Arek zostaje. Mówię – styczeń albo luty. To jest tylko to. Już jakiś tam przeciwnik jest przymierzany do niego. Ciekawy. Chłopaki się znają, okazuje się. Tyle. Poczekajcie jeszcze chwilę na ogłoszenie, bo jeszcze to jest za świeży temat. Jak mówię, wszystko z Arturem zadziało się bardzo szybko i potrzebujemy te klocki na nowo teraz poukładać.Arkadiusz Wrzosek zadebiutował w formule MMA podczas sierpniowej gali KSW 73. Wygrał wówczas przez techniczny nokaut z Tomaszem Sararą, choć w rundzie pierwszej znalazł się w opałach, zaliczając deski.

Krakowski kickbokser od czasu tamtej porażki garnie się wściekle do rewanżu, nie mając wątpliwości, że posiada wszelkie narzędzia, aby pokonać warszawiaka. Czy wobec kontuzji Szpili Martin Lewandowski bierze pod uwagę zestawienie drugiej walki Arkadiusza Wrzoska z Tomaszem Sararą?
– Słuchaj, jest to jedna z opcji – powiedział. – Tomasz wrócił z tym tematem wczoraj. Powiem szczerze, że drogi obu panów widziałem teraz na innych ścieżkach, ale w tej sytuacji jest to kwestia do rozważenia, choć powiem szczerze, mam inny pomysł na to.

Cały wywiad z Martinem Lewandowskim poniżej.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button