KSWPolskie MMA

Zamieszanie z dostępnością Stadionu Narodowego! Jest oświadczenie KSW!

Organizacja KSW wydała ustami Macieja Kawulskiego oficjalne oświadczenie w sprawie gali KSW Koloseum 2, która ma się odbyć 3 czerwca na Stadionie Narodowym.
Medialna karuzela z dostępnością Stadionu Narodowego – czy też jej brakiem – trwa w najlepsze! W zeszłym tygodniu powiatowy nadzór budowlany w Warszawie obwieścił, że na Narodowym imprezy masowe nie powinny się odbywać, bo wykryta kilka miesięcy wcześniej usterka dachu została zabezpieczona – a nie naprawiona.

W odpowiedzi szybko oświadczenie wydała spółka PL.2012+, która jest operatorem obiektu. Poinformowano, że organizacja imprez masowych na Stadionie zagrożona nie jest, zapewniając, że wszelkie formalności zostaną niebawem dopełnione.

Natomiast dzisiaj okazało się, że Urząd Miasta Warszawa wydał zezwolenie na organizację meczu Polski z Albanią na Stadionie Narodowym 27 marca, ale jednocześnie nie wydał zezwolenia na rozegranie finału Pucharu Polski 2 maja oraz meczu towarzyskiego 16 czerwca. Doniesienia te wznieciły oczywiście dyskusje na temat gali KSW Koloseum 2, która w końcu jest planowana pomiędzy tymi meczami – tj. 3 czerwca.
W obliczu licznych spekulacji o potencjalnym zagrożeniu organizacji drugiej gali KSW na Stadionie Narodowym poniedziałkowym wieczorem głos zabrał współwłaściciel polskiego giganta Maciej Kawulski.

– Oficjalnie: KSW Colosseum na stadionie Narodowym nie jest i nigdy nie było zagrożone – zapewnił. – Wszelkie przepychanki dotyczące innych eventów mają swój początek i koniec w przestrzeniach, w których Federacja nigdy nie przebywała. Do zobaczenia 3 czerwca.

Jak poinformowali w poniedziałek organizatorzy, na galę KSW Koloseum 2 sprzedano już 20 tysięcy wejściówek. Oznacza to, że wydarzenie to stało się już teraz drugim największym w historii polskiego giganta – oczywiście po po gali KSW 39, która odbyła się na Narodowym w 2017 roku.

Rozpiska KSW Koloseum 2

Walka wieczoru

83,9 kg: Mamed Khalidov (36-8-2) vs. TBA

Pozostałe

70,3 kg: Marian Ziółkowski (25-8-1) vs. Salahdine Parnasse (17-1) – o pas mistrzowski
120,2 kg: Mariusz Pudzianowski (17-8) vs. Artur Szpilka (2-0)
120,2 kg: Arkadiusz Wrzosek (2-0) vs. TBA

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button