UFC

„Zaciągnę go na najgłębszy ocean i tam utopię” – Khabib reaguje na migawki z bokserskiego treningu Gaethje

Mistrz kategorii lekkiej UFC Khabib Nurmagomedov ostrzegł Justina Gaethje, aby nie szykował się w październiku na bokserski bój.

Mistrz kategorii lekkiej Khabib Nurmagomedov od pewnego czasu zaczął udzielać się pod wpisami na Instagramie komentatora UFC Joego Rogana.

Niedawno pod jednym z nich zapowiedział, że po walce z Justinem Gaethje w październiku planuje skrzyżować rękawice z Georgesem Saint-Pierrem w kwietniu przyszłego roku, a teraz umieścił komentarz pod kolejnym wpisem komentatora.

Joe Rogan opublikował mianowicie poniższe migawki z treningu bokserskiego Justina Gaethje z trenerem Trevorem Wittmanem.

https://www.instagram.com/p/CDcBiMmlxcR/

– Justin jest bardzo miłym gościem i dobrym rywalem dla mnie, ale gdy zamkną się drzwi oktagonu, musi być gotowy nie tylko na bokserski pojedynek – nie jestem Dustinem (Poirierem) czy Tonym (Fergusonem) – napisał Dagestański Orzeł. – Zaciągnę go na najgłębszy ocean i tam go utopię, jeśli Bóg pozwoli.
Szybko pojawiły się co prawda sugestie, że powyższy wpis został opublikowany przez słynącego z przejmowania mediów społecznościowych swoich klientów menadżera Aliego Abdelaziza, ale… Khabib Nurmagomedov wielokrotnie powtarzał, że Instagram jest jedyną platformą społecznościową, którą prowadzi sam – bez żadnej pomocy czy ingerencji ze strony kogokolwiek.

Zapowiedzi Dagestańskiego Orła o zapaśniczym nastawieniu, z jakim wyjdzie do pojedynku z Justinem Gaethje, nie stanowią zaskoczenia. Mistrz nigdy tego nie ukrywał, przemycając nawet swego czasu wskazówkę dla Amerykanina, aby szlifował obronę przed obaleniami.
Do walki Khabiba Nurmagomedova z Justinem Gaethje dojdzie 24 października podczas gali UFC 254, która najprawdopodobniej odbędzie się w Abu Zabi. Będzie to dla Dagestańczyka pierwszy w karierze pojedynek, w przygotowaniach do którego nie pomoże mu zmarły na początku lipca ojciec Abdulmanap Nurmagomedov.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„Pie*doliłem trzy po trzy” – Marcin Wrzosek kaja się za swoje słowa, przeprasza Borysa Mańkowskiego

Powiązane artykuły

Komentarze: 5

  1. Bartek nie wiesz czemu od jakiegoś czasu strona nie odświeża się automatycznie? Tzn wchodzę na stronę i muszę ręcznie ją odświeżyć, żeby wczytały się najnowsze niusy. Przeglądarka Chrome, windows 7.

Dodaj komentarz

Back to top button