Zachwycony swoją postawą, Conor McGregor przeanalizował walkę z Donaldem Cerrone

Były mistrz kategorii piórkowej i lekkiej UFC Conor McGregor poddał krótkiej analizie swoje styczniowe zwycięstwo z Donaldem Cerrone.

Pochłonięty ostatnimi czasy walką o totalny lockdown Irlandii, w ramach której akty promocji Proper Twelve przeplata z namierzaniem hejterów, Conor McGregor tym razem wrócił do przeszłości, pod różową lupę biorąc swój ostatni występ w oktagonie – 40-sekundowe lanie, jakie w styczniu zafundował Donaldowi Cerrone w ramach gali UFC 246.

View this post on Instagram

Lately atop my striking, I’ve been striking them where they believe they can’t be struck also. And with shots they don’t understand to be shots. Look at the range of limbs and bone joints I strike with here alone. The hip. The bone of the clavicle, the infamous collar bone! The knee. The foot. The fist (both) A lovely array. That will be all kids now take down your notes and your homework tonight is… enter a cold bath. As cold as it possibly is, you do not need ice. Get in the water and then dip your head under fully and until you need to come up for air. Repeat this over and over until you can stay under for 2 minutes fully. Then Get out. Look at yourself in the mirror, And give your self two full clatters into the teeth. You silly novices, back to bed. Just kidding. Respect to all the students of the game. Always remember that if it moves, you are focused on the wrong thing. Stay ready, and most importantly, stay in school. @mcgregorfast 🥋

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on

– Będąc w szczycie stójkowej formy, trafiam ich z pozycji, z jakich nie wierzą, że mogą być trafieni. Uderzeniami, których nie rozumieją jako uderzenia. Przyjrzyjcie się zasięgowi kończyn i stawów. Biodro. Kość obojczyka, niesławny obojczyk! Kolano. Stopa. Pięść (obie). Wspaniała kompozycja.

– To wszystko na tę chwilę, dzieci. Zabierzcie swoje notatki, a waszą pracą domową na dzisiaj jest… wejście do zimnej kąpieli. Tak zimnej, jak to tylko możliwe. Nie potrzebujecie lodu. Wejdźcie do wody i zanurzcie całą głowę i trzymajcie tak długo, aż będziecie musieli wynurzyć się po powietrze. Powtarzajcie to raz za razem, aż będziecie w stanie wytrzymać pełne dwie minuty. Wtedy wyjdźcie. Spójrzcie na siebie w lustrze i stuknijcie dwa razy mocno zębami na swoją cześć. Nadal jesteście początkującymi głuptasami, więc do łóżek.

– Żartuję. Szacunek dla studiujących tę grę. Zawsze pamiętajcie, że jeśli się porusza, skupiacie się na złej rzeczy. Bądźcie gotowi i – co najważniejsze – nieustannie się uczcie.
Odwołanie gali UFC 249, w ramach której Khabib Nurmagomedov miał skrzyżować rękawice z Tonym Fergusonem, a później – po wypadnięciu Dagestańczyka – ten ostatni z Justinem Gaethje skomplikowało sytuację w rozgrywce mistrzowskiej w wadze lekkiej.

Spekuluje się, że organizatorzy powrócą do zestawienia Dagestańskiego Orła z El Cucuyem. Z kim natomiast mógłby stanąć w szranki Conor McGregor? Otóż, najpoważniejszym kandydatem do skorzystania z jego kasowych oktagonowych usług jest Justin Gaethje – i właśnie taką walkę najchętniej obejrzałby też trener Irlandczyka John Kavanagh.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

„W klatce znaczy zero” – Khabib Nurmagomedov odpowiada na komentarz Conora McGregora

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply