Polskie MMAUFC

„Za przeproszeniem: je*nięci w łeb” – Jan Błachowicz zrugał hejterów Karoliny Kowalkiewicz

Były mistrz kategorii półciężkiej UFC Jan Błachowicz stanął w obronie Karoliny Kowalkiewicz przed internetową nienawiścią.

Kilka dni temu szerokim echem na nadwiślańskiej scenie MMA odbiły się nie tylko ujawnione przez Karolinę Kowalkiewicz plany powrotu do walki, ale też jej emocjonalna reakcja na komentarze – dalekie od jej przychylnych – jakie wieści te wywołały nad Wisłą.

Łodzianka opublikowała nagranie, na którym odniosła się do krytycznych – delikatnie rzecz ujmując – wpisów pod swoim adresem.

– Poczytałem komentarze ludzi i… – mówiła zapłakana Karolina. – Powiem wam, że naprawdę jest mi cholernie przykro… W ogóle tego nie rozumiem, z jaką łatwością można na drugiego człowiek wylewać wiadro pomyj. Oceniać jego życie, nie mając pojęcia o tym życiu.

– Cholernie przykro… Jest mi po prostu cholernie, cholernie, cholernie przykro. Ale mimo wszystko i tak dalej będę robić swoje, a wy się skupcie na sobie.

O komentarz do całej sytuacji – nieprzyjemnych słowach pod adresem Polki oraz jej emocjonalnej reakcji – zapytano byłego mistrza wagi półciężkiej Jana Błachowicza.

Nie przebierając w słowach – podobnie jak w przypadku piłkarza Kurta Zoumy, którego za kopnięcie i uderzenie kota określił mianem skurwielaCieszyński Książę nie pozostawił żadnych wątpliwości, co o tym wszystkim sądzi…

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

– Chamskie zachowanie – powiedział cieszynianin w rozmowie z Pawłem Wyrobkiem z Polsat Sport. – Karolina na to nie zasługuje, bo raz, że jest świetną osobą, świetnym człowiekiem, to też świetnym sportowcem.

– Ja ją wspieram i będę wspierał. Cieszę się, że wraca. Tak samo jak i Asia. Cieszę się. Cieszę się, że będę znów mógł przeżywać emocje i wysyłam im energię na ich walki.

– Ci wszyscy, którzy hejtują, no to są, za przeproszeniem, jebnięci w łeb i tyle.

Nie wiadomo póki co, kiedy powracająca po pięciu porażkach zawodniczka zawita w progi oktagonu, ani kto będzie jej rywalką.

Przeciwnikiem rehabilitującego obecnie uszkodzony w odcinku szyjnym kręgosłup Jana Błachowicza będzie natomiast w najbliższym starciu Aleksandar Rakić. Nie wiadomo natomiast, kiedy pojedynek ten dojdzie do skutku, choć zainteresowane strony termin już znają.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button