UFC

Yoel Romero wyeliminowany z reality show, dopuszczony do występu na UFC on ESPN 3

Ważą się losy walki wieczoru kwietniowej gali UFC on ESPN 3, w której pierwotnie mieli stanąć w szranki Paulo Costa i Yoel Romero.

Wedle pierwotnych założeń daniem głównym zaplanowanej na 27 kwietnia w Sunrise na Florydzie gali UFC on ESPN 3 miało być szlagierowo zapowiadające się starcie w czubie kategorii średniej pomiędzy cieszącym się ugruntowaną już renomą oktagonowego rzeźnika Yoelem Romero i szybko wyrąbującego sobie taką samą Paulo Costy.

Rzecz jednak w tym, że Żołnierz Boga występował w reality show Exatlon, co stawiało pod dużym znakiem zapytania jego dostępność w tym akurat terminie. Występował, bo jak donosi Ariel Helwani, Kubańczyk został właśnie wyeliminowany z programu.

Nie tracąc czasu – wszak do gali pozostało nieco ponad półtora miesiąca – Kubańczyk udał się do lekarza i wizyta ta zakończyła się powodzeniem – dostał zielone światło na występ w Sunrise.
Rzecz jednak w tym, że – jak donosi Ariel Helwani – sprawa jest nadal rozwojowa i żadne kontrakty nie zostały podpisane.

Matchmakerzy UFC cały czas biorą też pod uwagę scenariusz, w którym Paulo Costa ostatecznie w walce wieczoru UFC on ESPN 3 skrzyżuje rękawice nie z Yoelem Romero, ale z Ronaldo Jacare Souzą.

Na tym jednak nie koniec, bo niewykluczone, że Borrachinhy w Sunrise w ogóle nie zobaczymy – rozważany jest też bowiem rewanż pomiędzy Żołnierzem Boga i Jacare za ich pierwszą, wygraną przez Kubańczyka, potyczkę.

*****

Lowing.pl trzy miesiące z Patronite.pl

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button