UFC

Występ Yoela Romero z Paulo Costą zagrożony – nowy rywal możliwy dla Brazylijczyka na UFC on ESPN 3

Planowane po raz trzeci zestawienie Yoela Romero z Paulo Costą – tym razem na okoliczność walki wieczoru gali UFC on ESPN 3 – może ponownie spalić na panewce.

Szykowana na 27 kwietnia w Sunrise na Florydzie gala UFC on ESPN 3 nadal nie ma walki wieczoru. Kilka tygodni temu gruchnęły co prawda nieoficjalne doniesienia, że wydarzenie uświetni kapitalnie zapowiadające się starcie pomiędzy kubańskim potworem Yoelem Romero i robiącym furorę w wadze średniej Paulo Costą, ale okazuje się, że sprawy się skomplikowały.

Jak bowiem donosi ESPN.com, Kubańczyk nadal rywalizuje w latynoskim reality show Exatlon, co może pokrzyżować plany jego starcia z Brazylijczykiem. Jeśli zatem Żołnierz Boga w najbliższym czasie nie zostanie wyeliminowany z programu, wówczas matchmakerzy UFC wyszykują dla rozpędzonego czterema zwycięstwami przez nokauty Paulo Costy nowego rywala. Wedle nieoficjalnych doniesień, będzie nim sklasyfikowany na 3. miejscu w rankingu 185 funtów Ronaldo Jacare Souza.
Aligator był ostatnio widziany w akcji w listopadzie zeszłego roku, podczas nowojorskiej gali UFC 230 po wojnie na wyniszczenie ubijając Chrisa Weidmana.

Tymczasem pod nieobecność borykającego się z problemami zdrowotnymi mistrza Roberta Whittakera, który celuje w powrót do oktagonu pod koniec lata, o tymczasowe złoto podczas kwietniowej gali UFC 236 powalczą Kelvin Gastelum i Israel Adesanya.

*****

Poprawny Jones, koszmar z Nigerii, szaleniec z Brazylii i kradzieje w czerni – pięć wniosków z UFC 235

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button