Wyniki UFC Pekin: Alistair Overeem ubija Sergeya Pavlovicha – video

Alistair Overeem wraca do gry – Holender w co-main evencie chińskiej gali UFC Fight Night 141 popsuł debiut Sergeyowi Pavlovichowi, nokautując Rosjanina w pierwszej rundzie.

Alistair Overeem (44-17) powrócił na zwycięskie tory, w co-main evencie gali UFC Fight Night 141 w Pekinie pokonując debiutującego w oktagonie Sergeya Pavlovicha (12-1).
Overeem od początku próbował czarować różnorodnymi przyruchami i kiwkami. Lewy sierp Pavlovicha doszedł celu, potem dołożył prawego, zmuszając Holendra do cofnięcia się. Overeem poszukał podbródka, ale bez powodzenia. Półtorej minuty po rozpoczęciu walki zdołał jednak zamknąć Rosjanina na siatce, tam szukając kolan na korpus. Silny młodzian odwrócił jednak weterana. Obaj spróbowali obaleń, ale bez powodzenia. Walka pozostała w klinczu, gdzie Reem próbował ostrzelać Pavlovicha, ale ten w końcu – ponownie spróbowawszy nieudanego obalenia – złapał dystans. Rosjanin oddychał już jednak ciężko. Zainkasował frontala na głowę, potem prawicę na głowę. Holender ruszył do tajskiego klinczu i w końcu przewrócił unoszącego nogę Pavlovicha, wbijając go w siatkę. Tam spokojnie utorował sobie drogę do półgardy, potężnym prawym naruszając młodziana. Kolejne bomby i było już po sprawie!

Holender powraca w ten sposób na zwycięskie tory po dwóch brutalnych porażkach z rzędu.

*****

UFC Pekin: Blaydes vs. Ngannou II – wyniki i relacja na żywo

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

4 Comments

  1. Pingback: UFC Pekin: Blaydes vs. Ngannou II - wyniki i relacja na żywo - Lowking.pl

  2. Pingback: "Druga walka będzie inna, gwarantuję" - Alistair Overeem grozi Francisowi Ngannou - Lowking.pl

  3. Ryky

    24 listopada 2018 at 20:27

    Czytam często lowkinga ale nie mogę już zdzierżyć tego nachalnego i sztucznego wymyślania zamienników słów.Czy nie można pisać normalnie a nie wstawiać tych dziwolągów (czarować przyruchami, młodzian odwrócił weterana, prawicę na głowę its). Czy czerpiesz jakaś przyjemność z takiego grafomanstwa? Pisz normalnie po ludzku, to bardzo sztucznie wygląda.pozdrawiam

  4. Pingback: "Chcecie zobaczyć technika z bitnikiem?" - Alistair Overeem łypie w kierunku kolejnego rywala - Lowking.pl

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply