UFC

Wyniki UFC Tampa: Ryan Spann poddał Devina Clarka – VIDEO

Ryan Spann kontynuuje marsz w kierunku czołowej piętnastki wagi półciężkiej – w Tampie poddał Devina Clarka.

Ryan Spann (17-5) nadal nie do zatrzymania w oktagonie amerykańskiego giganta – w wyróżnionej walce karty wstępnej gali UFC on ESPN+ 19 w Tampie poddał w drugiej rundzie Devina Clarka (10-4).

Wyraźnie większy od rywala Spann rozpoczął agresywniej, zamykając Clarka na siatce. Ten ostatni poszedł po obalenie, ale musiał potem bronić się przed gilotyną – udanie. W stójce Clark poszukiwał ostrych sierpów, skracając dynamicznie dystans, aby uniknąć długich rąk rywala. Próbował obalać, ale wywierający metodyczną presję Spann dobrze się bronił. Clark krążył przy ogrodzeniu, opędzając się od rywala kopnięciami i krótkimi szarżami. Superman nie grzeszył aktywnością. Dopiero w ostatnich sekundach odrobinę przyspieszył, wyprowadzając kilka uderzeń.

Clark poszukał obalenia na otwarcie drugiej rundy, ale nie był w stanie utrzymać Spanna na dole. Ten swoim zwyczajem nigdzie się nie spieszył, leniwie wywierając presję. Tup, tup. Tup, tup. Zamykany na siatce Clark co jakiś czas rusza z szarżami. W końcu jednak Superman podkręcił mocno tempo, rozpuszczając ręce. Okrutnie wstrząsnął wijącym się na siatce Clarkiem! Kanonada uderzeń! Clark ucieka, ale Spann dopada go! Kolejne uderzenia lądują na szczęce Devina, ale ten odpowiada, trafia soczystym sierpem! Spann nic sobie jednak z tego nie robi i kontynuuje ostrzał! Łapie gilotynę pod siatką! Ciągnie! Brown Bear klepie! Koniec!

https://twitter.com/ImShannonTho/status/1183170467055755266?s=20
Dla Ryana Spanna jest to już trzecie zwycięstwo z rzędu, które mocno zbliża go do czołowej piętnastki w rankingu 205 funtów.

*****

UFC Tampa: Jędrzejczyk vs. Waterson – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button