Wyniki UFC Tampa: Niko Price sensacyjnym up-kickiem ciężko znokautował Jamesa Vicka – VIDEO

Nieobliczalny Niko Price znów wprawił w niedowierzanie cały świat MMA – tym razem znokautował up-kickiem Jamesa Vicka.

Niko Price (14-3) nieprawdopodobnym kopnięciem z pleców znokautował w pierwszej rundzie walki Jamesa Vicka (13-5) podczas gali UFC on ESPN+ 19 w Tampie.

Price od początku rzucił się na Vicka, rozpuszczając ochoczo ręce. Kilka razy grzmotnął Texecutionera, który swoim zwyczajem kompletnie gubił się w defensywie. Vick przetrwał jednak trudne chwile, ale Price przy jednym z ataków podebrał jego nogę, kładąc go na plecach. Tam zdzielił go uderzeniami z góry, ale Vick z czasem utorował sobie drogę z powrotem na nogi.
Niko poszukał obalenia w klinczu pod siatką, ale… skończył na plecach z Vickiem na górze. Texecutioner zdzielił rywala kilkoma dobrymi uderzeniami i wydawało się nawet, że Price mocno je odczuł. Vick podniósł pozycję, prawdopodobnie szukając zanurkowania z kolejnymi bombami, ale… Hybrid wykorzystał okazję, atakując soczystym up-kickiem! Trafił czysto w brodę! Vick osunął się na niego bez życia! Serie młotów z pleców! Koniec!

Niko Price powraca w ten sposób na zwycięskie tory po porażce z Geoffreyem Nealem.

Dla Jamesa Vicka jest to czwarta z rzędu przegrana, w tym trzecia przez nokaut w pierwszej rundzie.

*****

UFC Tampa: Jędrzejczyk vs. Waterson – wyniki i relacja

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply