UFC

Wyniki UFC Singapur: Petr Yan spektakularnie ubija Teruto Ishiharę w debiucie – video

Piekielnie agresywnie nastawiony i efektownie walczący Petr Yan rozpoczął przygodę z UFC z przytupem, demolując Teruto Ishiharę w Singapurze.

Debiutujący w oktagonie były mistrz kategorii koguciej ACB Petr Yan (9-1) potwierdził swoje mistrzowskie aspiracje, demolując Teruto Ishiharę (10-6-2) w pierwszej rundzie wyróżnionej walki karty wstępnej gali UFC Fight Night 132 w Singapurze.
Yan od początku wywarł presję, starając się zamknąć rywala na siatce. Mobilny Ishihara opędzał się od niego kopnięciami, podczas gdy Rosjanin czaił się na rozpuszczenie pięści. Japończyk poszukał obalenia, ale zostało ono wybronione przez debiutanta. W stójce Yan nadal napierał, poszukując też ciosów na korpus. Soczysty lewy na głowę doszedł celu. Ishihara znów spróbował przenieść walkę do parteru, ale bez powodzenia. Yan nieustannie napierał, co i rusz zamykając Japończyka na siatce i tam rozpuszczając ręce w potężnych kombinacjach. Głowa Ishihary odskakiwała raz za razem. Yan posłał go na deski potężnym lewym, kontynuując ofensywę.

https://twitter.com/Maldobabo/status/1010488792132804611

Okrutnie naruszony Japończyk zdołał wrócić na nogi, ale tam zainkasował obrotowego łokcia, po którym Yan ruszył do kolejnej ofensywy. W końcu długim prawym posłał porozbijanego już Ishiharę po raz kolejny na deski, zmuszając sędziego do przerwania tej jednostronnej rzezi.

Po walce zabrakło wywiadu z Rosjaninem – pomimo że do karty głównej pozostało 15 minut. Okazuje się, że powodem miał być brak zgody narożnika Yana do tłumaczenia.

*****

UFC Singapur – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button