UFC

Wyniki UFC Sao Paulo: Rogerio Nogueira ubija Sama Alveya – video

Zaprawiony w bojach weteran pamiętający czasy PRIDE Antonio Rogerio Nogueira odniósł pierwsze od ponad dwóch lat zwycięstwo, pokonując Sama Alveya.

Gremialnie skreślany Antonio Rogerio Nogueira (23-8) znokautował Sama Alveya (33-11) podczas gali UFC Fight Night 137 w Sao Paulo.

Pierwsza odsłona toczyła się wyłącznie w stójce, przede wszystkim w płaszczyźnie bokserskiej. Brazylijczyk był odrobinę agresywniejszy, napierał, ale to Amerykanin trafiał częściej i mocniej – zarówno jabami, krótkimi kombinacjami oraz wewnętrznymi lowkingami.

Minotoro także do drugiej rundy wyszedł agresywnie – i opłaciło się. Szybko naruszył bowiem Uśmiechniętego soczystym krosem, następnie ruszając za nim z kanonadą uderzeń. Amerykanin cofał się chaotycznie, próbował odpowiadać, ale na nic się to zdało, bo w końcu Brazylijczyk trafił rywala lewym w czubek głowy, posyłając go na deski. Potraktował go jeszcze uderzeniami z góry, a gdy Alvey próbował obalać, sędzia przerwał walkę.

https://twitter.com/MetalGearMMA/status/1043713466274664448

42-latek odnosi w ten sposób pierwsze zwycięstwo od maja 2016 roku, przerywając tym samym serię dwóch wiktorii Amerykanina.

*****

Khabib vs. McGregor #1 – dagestański król obaleń

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button