Wyniki UFC Sao Paulo: Randy Brown poddał Warlleya Alvesa – VIDEO

Randy Brown uciszył brazylijskich fanów w Sao Paulo, poddając faworyzowanego Warlleya Alvesa.

W pojedynku otwierającym kartę wstępną gali UFC on ESPN+ 22 w Sao Paulo Randy Brown (12-3) dopisał do swojego bilansu cenne zwycięstwo przez poddanie z Warlleyem Alvesem (13-4).

Już w pierwszej akcji walki Alves przechwycił kopnięcie Browna, kładąc go na plecach. Jamajczyk bronił się z dołu, ale miał problemy z powrotem na nogi. Po dwóch minutach dopiął jednak swego, choć pozostał w klinczu – Alves efektownie cisnął nim o deski. W parterze Brazylijczyk tym razem świetnie zaszedł Jamajczykowi za plecy, atakując duszeniem. Wydawało się, że jest o włos od zmuszenia Browna do odklepania, ale ten przetrwał, następnie odwracając pozycję.

Walka przeniosła się na nogi, gdzie Brown zdzielił Alvesa serią srogich kolan na korpus, potem rzucając go na plecy – z góry trafił jeszcze łokciami na zakończenie rundy.

Początek drugiej rundy należał zdecydowanie do Browna, który zdzielił ciężko oddychającego już Alvesa ciosami, latający kolanem oraz kopnięciem na głowę, po którym co prawda stracił równowagę, lądując na plecach, ale okrutnie zachwiał rywalem. Schodzącego za nim – wyraźnie naruszonego – Alvesa złapał następnie w trójkąt. Z tej pozycji zdzielił go serią łokci, a następnie zmusił do odklepania.

Dla 29-letniego Jamajczyka jest to drugie zwycięstwo z rzędu i trzecie w ostatnich czterech występach.
Uchodzący kiedyś za niezwykle perspektywicznego półśredniego Warlley Alves kontynuuje natomiast przeplatanie zwycięstw z porażkami.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

UFC Sao Paulo: Błachowicz vs. Jacare – wyniki i relacja

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply