Wyniki UFC Sacramento: Josh Emmett ubił Mirsada Bektica – VIDEO


Josh Emmett odniósł niezwykle cenne zwycięstwo, ubijając Mirsada Bektica podczas gali w Sacramento.

W ważnym dla układu sił w kategorii piórkowej starciu Josh Emmett (15-2) znokautował w pierwszej rundzie Mirsada Bektica (13-2) podczas gali UFC on ESPN+ 13 w Sacramento.

Bektic od początku walki próbował ustawić sobie Emmetta serią lewych, by dopaść go prawym, ale opanowany Amerykanin dobrze kontrolował dystans, trzymając też ręce wysoko. Bośniak był odrobinę aktywniejszy, wyprowadzając więcej ciosów i kopnięć, ale obaj pozostawali bardzo czujni w defensywie i niewiele uderzeń dochodziło celu. Emmett w końcu jednak szybkim lewym prostym posłał na deski nadziewającego się na cios Bektica, rzucając się za rywalem z dobitką. Bośniak próbował się bronić, ale w końcu Amerykanin znalazł lukę w jego defensywie, kilkoma bombami zmuszając sędziego do przerwania walki.
Josh Emmett odnosi w ten sposób drugie zwycięstwo z rzędu – i drugie przez nokaut. Jest to też czwarta wiktoria reprezentanta Team Alpha Male w pięciu ostatnich występach.

Seria dwóch kolejnych zwycięstw Mirsada Bektica dobiegła końca.

*****

UFC Sacramento: Ladd vs. de Randamie – wyniki i relacja


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply