UFC

Wyniki UFC Sacramento: Jonathan Martinez potężnym kolanem ustrzelił Pingyuana Liu – VIDEO

Rywalizujący w wadze koguciej Jonathan Martinez potężnym kolanem na szczękę znokautował Pingyuana Liu podczas gali w Sacramento.

Jonathan Martinez (11-2) popisał się srogim nokautem w walce z Pingyuanem Liu (13-6) podczas gali UFC on ESPN+ 13 w Sacramento.
Pierwsza runda walki toczyła się pod dyktando Martineza, który wywierał metodyczną presję, zmuszając Liu do hasania wzdłuż siatki. Amerykanin kilka razy ładnie wymusił na zamykanym na ogrodzeniu rywalu ataku, ślicznie je kontrując. W ostatniej minucie obaj wdali się w kilka ostrych wymian. Najpierw to Chińczyk wstrząsnął Amerykaninem, ale ten, doszedłszy do siebie, mocno podkręcił tempo, dosięgając rywala ciosami, kopnięciami na głowę i latającymi kolanami z ciosem, którą to kombinację szczególnie sobie upodobał.

W drugiej odsłonie działo się znacznie mniej. Martinez nadal nacierał, ale czystych uderzeń z obu stron było znacznie mniej. Chińczyk cały czas operował jednak ze wstecznego.

Trzecia runda wyglądała podobnie do drugiej – czyli wiele się nie działo. Obaj zawodnicy próbowali, ale bez przekonania i bez większych sukcesów. Wszystko jednak do czasu – w końcu bowiem kolejna już w tym pojedynku próba kolana na głowę w wykonaniu Martineza dosięgła czysto szczęki Liu – Chińczyk padł na deski bez życia, dobity jeszcze bombą z góry!

https://twitter.com/SteveKMMA/status/1150168806825664513

25-latek odnosi w ten sposób drugie z rzędu zwycięstwo w UFC i pierwsze przed czasem.

Seria dziesięciu kolejnych zwycięstw niepokonanego od ponad sześciu lat Chińczyka dobiega tym samym końca.

*****

UFC Sacramento: Ladd vs. de Randamie – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button