UFC

Wyniki UFC Sacramento: Andre Fili zdemolował Sheymona Moraesa – VIDEO

Andre Fili w świetnym stylu rozprawił się z Sheymonem Moraesem podczas gali UFC on ESPN+ 13 w swoim rodzinnym Sacramento.

Świetnie usposobiony Andre Fili (20-6) zdemolował Sheymona Moraesa (11-4) podczas gali UFC on ESPN+ 13 w Sacramento.
Fili od początku walki smagał Moraesa długimi lewymi prostymi, natomiast Brazylijczyk koncentrował się na srogich lowkingach na wysokości łydki, tu i ówdzie szukając dynamicznego skrócenia dystansu z bitymi z dużą mocą ciosami. Mobilny Amerykanin dobrze jednak kontrolował dystans, tu i ówdzie kontrując też ciosami. Moraes zaatakował w pewnej chwili srogim kopnięciem na korpus, ale został skontrowany soczystym prostym – na tym jednak nie koniec, bo Fili błyskawicznie dołożył potężne kopnięcie na głowę, okrutnie wstrząsając Brazylijczykiem. Ten próbował zachować kamienną twarz, ale cofnął się na siatkę, a zaatakowany tam przez Amerykanina, poszukał ostrej szarży – na to jednak tylko czekał Touchy, kontrując krótkim prawym! Uderzenie weszło czysto, ścinając Moraesa z nóg! Seria uderzeń z góry i Brazylijczyk przeniósł się na drugą stronę!


https://twitter.com/ImShannonTho/status/1150185571026968576

Andre Fili odnosi w ten sposób drugie zwycięstwo z rzędu i czwarte w ostatnich pięciu występach. Natomiast dla Sheymona Moraesa jest to druga kolejna porażka.

*****

UFC Sacramento: Ladd vs. de Randamie – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button