UFC

Wyniki UFC Rio Rancho: Daniel Rodriguez rozbił i poddał faworyzowanego Tima Meansa – VIDEO

W pojedynku wieńczącym kartę wstępną gali UFC on ESPN+ 25 w Rio Rancho Daniel Rodriguez pokonał faworyzowanego Tima Meansa przez poddanie.

Debiutujący w oktagonie Daniel Rodriguez (10-1), który wziął walkę w zastępstwie trzy tygodnie temu, niespodziewanie rozbił i w drugiej rundzie poddał Tima Meansa (29-11-1) podczas gali UFC on ESPN+ 25 w Rio Rancho.

Od pierwszych sekund pojedynku Means od razu wywarł mocną presję. Walczący ze wstecznego debiutant radził sobie jednak całkiem nieźle, szybkimi ciosami – często w kombinacjach – kąsając nacierającego weterana. Dobrze wybronił się też przed zapaśniczymi próbami Meansa. Ba, dosłownie w ostatniej sekundzie pierwszej rundy ściął rywala z nóg kontrującym sierpem. Means dotoczył się do narożnika pijackim krokiem.

Rodriguez nie oddawał już tak pola w drugiej odsłonie. Walcząc z odwrotnej pozycji, gnębił rywala szybkimi jabami, ochoczo atakując też kombinacjami. Kilka razy okrutnie wstrząsnął Meansem, który salwował się próbami obaleń – bez powodzenia. W końcu Rodriguez zagnał rywala na siatkę soczystymi lewymi sierpami, poprawiając następnie prawym z dołu. Okrutnie naruszony Means poszedł po kolejne desperackie obalenie, kończąc w ciasnej gilotynie, z której nie było ucieczki.
https://twitter.com/ImShannonTho/status/1228847277151866880?s=20

Tym samym 33-latek z przytupem wita się z organizacją UFC.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

UFC Rio Rancho: Błachowicz vs. Anderson II – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button