UFC

Wyniki UFC Raleigh: Herbert Burns brutalnym kolanem znokautował Nate’a Landwehra – VIDEO

Z nie lada przytupem rozpoczął Herber Burns – brat Gilberta – przygodę z UFC, podczas gali w Raleigh efektownie nokautując Nate’a Landwehra.

W pojedynku otwierającym galę UFC on ESPN+ 24 w Raleigh pomiędzy dwoma debiutantami Herbert Burns (10-2) efektownie znokautował Nate’a Landwehra (13-3) w pierwszej rundzie.

Brazylijczyk rozpoczął walkę znacznie agresywniej. Trafił prostym, potem poprawiając serią kopnięć. Zamknąwszy Amerykanina na siatce, poszedł po obalenie i położył rywala na plecach.

Gdy Landwehr próbował wracać na nogi, Burns zaatakował anakondą. Wydawało się, że Amerykanin zmuszony będzie odklepać, ale nie zrobił tego – jakimś sposobem przetrwał. Wrócił następnie na nogi, zrywając uchwyt Brazylijczyka.

Landwehr ruszył wściekle z kanonadą uderzeń, dosięgając zamkniętego na siatce Burnsa kilkoma z nich. Brazylijczyk dostrzegł jednak okazję, ściągając głowę agresora na kolano znikąd – trafił czysto, ścinając Amerykanina z nóg. Z góry dobił go jeszcze potężną bombą, choć było już po wszystkim.


https://twitter.com/ImShannonTho/status/1221195686240313345?s=20
Dla 31-latka jest to czwarte zwycięstwo w karierze z rzędu – i pierwsze przez nokaut.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

UFC Raleigh: Blaydes vs. JDS – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button