Rosyjskie MMAUFC

Wyniki UFC Petersburg: Magomed Mustafaev nokautuje Rafaela Fizieva przepiękną obrotówką – VIDEO

Magomed Mustafaev popisał się nieprawdopodobną obrotówką, nokautując Rafaela Fizieva podczas gali UFC on ESPN+ 7 w Petersburgu.

Powracający po ponad 2-letniej przerwie Magomed Mustafaev (14-2) zafundował pierwszą w karierze porażce debiutującemu w oktagonie Rafaelowi Fizievowi (6-1) na otwarcie gali UFC on ESPN+ 7 w Petersburgu, spektakularną obrotówką nokautując rywala.

Obaj zawodnicy rozpoczęli spokojnie. Mustafaev wyprowadził szybką obrotówkę na głowę, ale minimalnie chybił. Fiziev wywierał presję, chętnie zmieniając pozycję – do czego zresztą dostosowywał się też Czeczen. Srogi lowking autorstwa Kirgiza doszedł celu. Mustafaev ponownie zaatakował obrotowym kopnięciem na głowę i… choć Fiziev uniósł dłoń, to impet uderzenia posłał go na deski, okrutnie naruszonego! Mustafaev ruszył za nim, spuszczając kilka uderzeń z góry, po których – zanim sędzia wkroczył, przerywając walkę – odszedł, wiedząc, że jest po zawodach!

Czeczeński zawodnik notuje w ten sposób udany powrót do oktagonu po ponad 2-letniej przerwie i poważnych problemach z dłonią. Wraca na zwycięskie tory po porażce z Kevinem Lee.