UFC

Wyniki UFC on ESPN 1: Luke Sanders ciężko nokautuje Renana Barao – VIDEO

Luke Sanders odniósł prawdopodobnie najcenniejsze zwycięstwo w karierze, ubijając byłego mistrza wagi koguciej Renana Barao.

W wyróżnionej walce karty UFC Fight Pass gali UFC on ESPN 1 w Phoenix Luke Sanders (13-3) ciężko znokautował Renana Barao (34-8) w drugiej rundzie.
Od początku walki Barao korzystał przede wszystkich z kopnięć, podczas gdy hasający po łuku i walczący z odwrotnej pozycji Sanders z krosa. Kilka srogi kopnięć na korpus autorstwa Brazylijczyka doszło celu. Amerykanin notował sukcesy w w wykorzystaniu lewicy, ale inkasował middle kickaz a middle kickiem. W końcu i Sanders zaczął odwoływać się do kopnięć na wysokości korpusu i głowy. Barao zdzielił rywala srogą prawicą, potem dokładając kopnięcie na korpus.

Sanders zniósł jednak te uderzenia dobrze. W krótkich ale intensywnych fragmentach klinczerskich Brazylijczyk trafiał kolanami na korpus.

Na otwarcie rundy drugiej Amerykanin zdzielił rywala kilkoma czystymi ciosami, choć Brazylijczyk cały czas odpłacał rywalowi kopnięciami, głównie frontalnymi. Sanders – słuchając rad narożnika, który kazał mu wchodzić w półdystans – ani myślał jednak zwalniać tempa i w końcu posłał na deski Barao soczystą kombinacją 1-2. Z góry kilkoma soczystymi bombami dopełnił dzieła zniszczenia.


https://twitter.com/_FrankReynolds/status/1097280808065425410

Amerykanin powraca w ten sposób na zwycięskie tory po porażce z Ranim Yahyą, podczas gdy Renan Barao doznaje czwartej z rzędu porażki – i szóstej w ostatnich siedmiu występach. Uzupełniając to o fakt, że przestrzelił wagę w trzech ostatnich potyczkach, wydaje się niemal pewne, że jego przygoda z UFC dobiega końca.

*****

UFC on ESPN 1: Ngannou vs. Velasquez – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button