Wyniki UFC on ESPN+ 1: Gregor Gillespie dominuje i ubija Yancy’ego Medeirosa – video

Morderczo usposobiony Gregor Gillespie okrutnie sponiewierał i rozbił w pył Yancy’ego Medeirosa podczas gali UFC on ESPN+ 1 w Brooklynie.

Gregor Gillespie (13-0) kontynuuje niszczycielski marsz przez kategorię lekką – podczas gali UFC on ESPN+ 1 w Brooklynie sterroryzował zapaśniczo i ubił Yancy’ego Medeirosa (15-6).
Medeiros próbował od początku trzymać Gillespiego na dystans długim prostym, ale szybko został przyszpilony do siatki. Tam konsekwentny nowojorczyk kontrolował go i od czasu do czasu obijał już do końca rundy. Hawajczyk nie był co prawda w stanie się wydostać, ale też bardzo dobrze bronił się przed zapaśniczymi zapędami rywala, zmuszając go do wytężonej pracy.

Gillespie szybko utorował sobie drogę do obalenia w drugiej rundzie, tym razem rozpłaszczając Medeirosa na plecach. Tam z dosiadu mocno go porozbijał, polując też na trójkąt rękami. Waleczny Hawajczyk zdołał jednak wrócić na nogi, ale Gillespie, niczym pitbul, nie odpuszczał, terroryzując go pod siatką kolanami na korpus i na głowę, gdy tylko Medeiros podnosił ręce z maty. Gillespie w końcu ponownie cisnął rywalem o matę, rozpłaszczył go na brzuchu i zasypał kanonadą uderzeń, nie dając sędziemu wyboru. Walka została przerwana na sekundę przed końcem drugiej rundy.

Dla Gregora Gillespiego jest to już szóste z rzędu zwycięstwo – i niewykluczone, że w kolejnym starciu w końcu otrzyma rywala z czołowej piętnastki wagi lekkiej.

*****

Lowing.pl trzy miesiące z Patronite.pl

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply