Wyniki UFC on ESPN+ 1: Glover Teixeira przechodzi przez piekło, poddaje Karla Robersona – video

Glover Teixeira przetrwał nawałnicę Karla Robersona na początku walki, zwyciężając ostatecznie przez poddanie w pierwszej rundzie.

Pomimo ogromnych problemów na początku walki Glover Teixeira (28-7) poddał Karl Roberson (7-2) na otwarcie karty głównej gali UFC on ESPN+ 1 w Brooklynie.
Po kilku badawczych wymianach Teixeira poszukał obalenia, ale rzucając się do nóg Robersona, pod siatką zainkasował furę potężnych łokci na głowę, które okrutnie go naruszyły.

Wydawało się, że jest po walce, ale Brazylijczyk sobie tylko znanym sposobem przetrwał, choć Roberson zasypał go jeszcze gradem bomb z góry. Z czasem Teixeira wrócił na nogi i w końcu przewrócił Amerykanina, co okazało się początkiem końca tego ostatniego. Z góry bowiem, doszedłszy już do siebie, Brazylijczyk nie miał dla rywala litości, ostrzeliwując go bombami i dwukrotnie polując na trójkąt rękami – za drugim razem z powodzeniem.

W ten sposób Glover Teixeira powraca na zwycięskie tory po przegranym starciu z Coreyem Andersonem – i kontynuuje zapoczątkowane jeszcze w 2016 roku przeplatanie wiktorii z porażkami.

*****

Lowing.pl trzy miesiące z Patronite.pl

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply