UFC

Wyniki UFC on ESPN+ 1: Chance Rencountre szybko poddał Kyle’a Stewarta – VIDEO

Na otwarcie pierwszej w 2019 roku gali UFC wojujący w kategorii półśredniej Chance Rencountre poddał Kyle’a Stewarta.

W pojedynku otwierającym galę UFC on ESPN+ 1 w Brooklynie walczący prawdopodobnie o utrzymanie po nieudanym debiucie Chance Rencountre (13-3) poddał w pierwszej rundzie debiutującego w oktagonie Kyle’a Stewarta (11-2), który wziął walkę w zastępstwie.
Obaj od razu wdali się w ostre wymiany, z których to Rencountre wyszedł lepiej – ale szybko zainkasował srogie kopnięcie w krocze, po którym walkę na 2 minuty przerwano. Po wznowieniu Chance szybko poszukał obalenia – i znalazł je. Stewart zdołał co prawda cofnąć się pod siatkę, tam wracając na nogi, ale pozostał unieruchomiony, z rywalem za plecami. Rencoountre metodycznie pracował nad obaleniem, dręcząc Stewarta od czasu do czasu uderzeniami i jednocześnie czając się nieustannie na duszenie zza pleców. I w końcu dopiął swego, pomimo jednej tylko wpiętej nogi przekładając ręce pod brodą oponenta i zmuszając go do klepania.

https://twitter.com/_FrankReynolds/status/1086772979822927874

32-letni reprezentanta Alliance MMA powraca w ten sposób na zwycięskie tory po przegranym z Belalem Muhammadem debiucie.

*****

UFC on ESPN+ 1: Cejudo vs. Dillashaw – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Sprawdź też
Close
Back to top button