UFC

Wyniki UFC on ESPN+ 1: Alonzo Menifield rozbija w pył Viniciusa Moreirę – VIDEO

Alonzo Menifield rozpoczął przygodę z UFC od dominującego zwycięstwa z Viniciusem Alvesem podczas gali UFC on ESPN+ 1 w Brooklynie.

W starciu dwóch debiutujących półciężkiej Alonzo Menifield (8-0) zdemolował Viniciusa Moreirę (9-2), ubijając go w pierwszej rundzie podczas gali UFC on ESPN+ 1 w Brooklynie.

Menifield rozpoczął walkę z przytupem, od razu rozpuszczając ostre ciosy, którymi posłał lichego w defensywie stójkowej Alvesa na deski, przechwyciwszy wcześniej jego kopnięcie.

Amerykanin spróbował dobitki, ale Brazylijczyk przetrwał. Walka wróciła na nogi. Tam przewaga stójkowa Alonzo nie podlegała dyskusji, ale potężny Moreira nie chciał ponownie upaść na deski, próbując nękać oponenta kopnięciami. Przyszpilił nawet rywala na kilkadziesiąt sekund pod siatką, harując jak zły, aby przenieść walkę do parteru – ale bez powodzenia. Gdy natomiast Menifield w końcu się uwolnił, Moreira poszukał niepierwszej już koślawej obrotówki, której Amerykanin z łatwością uniknął, posyłając rywala na deski potężnym prawym. Dopadł do naruszonego reprezentanta Kraju Kawy i dopełnił dzieła zniszczenia bombami z góry.


https://twitter.com/_FrankReynolds/status/1086803308482834432

*****

Lowing.pl trzy miesiące z Patronite.pl

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button