Wyniki UFC on ABC 2: Jarjis Danho brutalnie znokautował Yorgana De Castro (VIDEO)

Jarjis Danho popisał się fantastycznym nokautem na Yorganie De Castro podczas gali UFC on ABC 2.

Powracający po akcji po prawie 5-letniej przerwie Jarjis Danho (6-1-1) brutalnie znokautował Yorgana De Castro (6-3) podczas gali UFC on ABC 2 w Las Vegas.

De Castro rozpoczął walkę agresywniej, zmuszając Danho do krążenia wzdłuż siatki. Nie był jednak szczególnie aktywny, podczas gdy syryjski Niemiec kąsał go wewnętrznymi i zewnętrznymi lowkingami.

Danho poszukał przeniesienia walki do parteru, na chwilę przewracając nawet De Castro, ale ten szybko wrócił na nogi. Gdy walka trafiła ponownie na środek oktagonu, Yorgan podkręcił tempo, szukając potężnego prawego. Danho dobrze jednak pracował w defensywie, nie dając się ustrzelić.

Ba! Przepuściwszy atak De Castro, Danho brutalnie ściął go z nóg potężnym prawym sierpowym! Yorgan runął na deski bez życia, a zanim sędzia zdołał przerwać zawody, Jarjis zdzielił go jeszcze młotem z góry.

To dla 37-latka pierwsze zwycięstwo pod sztandarem UFC. Jego bilans w oktagonie wynosi 1-1-1.

Yorgan De Castro najprawdopodobniej żegna się z organizacją, bo to jego trzecia przegrana z rzędu.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.