Wyniki UFC on ABC 2: Impa Kasanganay udusił Sashę Palatnikova (VIDEO)

Zapaśnicze nastawienia opłaciło się – Impa Kasanganay udusił w drugiej rundzie Sashę Palatnikova.

W starciu otwierającym galę UFC on ABC 2 w Las Vegas Impa Kasanganay (9-1) poddał w drugiej rundzie Sashę Palatnikova (6-3).
W pierwszej rundzie nie działo się szczególnie wiele. W krótkich fragmentach stójkowych odrobinę lepiej prezentował się Kasanganay. Walka toczyła się natomiast głównie w klinczu i w parterze – tam również to kongijski Amerykanin był nieco skuteczniejszy, notując obalenie.

Już w jednej z pierwszych akcji drugiej rundy Kasanganay mocną kombinacją wstrząsnął Palatnikovem, następnie trafiając za jego plecy. Nie był jednak w stanie ustabilizować pozycji – nie wpiął nóg – tracąc ją.

Palatnikov spróbował złapać dystans, ale Kasanganay poszedł po kolejne sprowadzenie, przewracając rywala. Gdy Palatnikov spróbował natychmiast zerwać się za nogi, Kasanganay zaszedł mu za plecy, od razu zapinając ciasne duszenie – ponownie bez wpiętych nóg. Uścisk był jednak tak mocny, że pomimo niewpiętych haków Palatnikov zmuszony był odklepać.Impa Kasanganay powrócił w ten sposób na zwycięskie tory po brutalnym i efektownym nokaucie, jaki w zeszłym roku zafundował mu Joaquin Buckley. Jego bilans w oktagonie amerykańskiego giganta wynosi 2-1.

Sasha Palatnikov doznał pierwszej porażki w UFC. W zeszłorocznym debiucie ubił Louisa Cosce.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Dyrygent oktagonu

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply