UFC

Wyniki UFC Montevideo: Volkan Oezdemir brutalne ubił Ilira Latifiego – VIDEO

Volkan Oezdemir przerwał czarną serię trzech porażek, fundując w Urugwaju Ilirowi Latifiemu srogie lanie zakończone nokautem.

Volkan Oezdemir (16-4) nie dał najmniejszych szans Ilirowi Latifiemu (14-7), zwyciężając przez nokaut w drugiej rundzie podczas gali UFC on ESPN+ 14 w Montevideo.

Oezdemir rozpoczął walkę agresywniej, starając się wywierać presję. Poszukiwał niskich kopnięć na łydkę. Obaj zdzielili się ciosami. Szwed w klinczu pod siatką efektownie wyniósł Oezdemira, ciskając nim o deski, ale ten błyskawicznie wrócił na nogi.

Krótki cios na rozerwanie klinczu autorstwa Latifiego. Oezdemir trafia latającym kolanem – Sledgehammer przenosi walkę do klinczu, tam szukając przeniesienia jej do parteru, ale inkasuje tylko krótkie łokcie. Z czasem Volkan wraca na środek oktagonu, by następnie zdzielić rywala kolejnym latającym kolanem i ponownie dobrze w klinczu wybronić się przed próbami zapaśniczymi Szweda. Srogi lowking Oezdemira. Latifi próbuje podkręcać tempo, ale bez większych sukcesów. Turecki Szwajcaj tym razem pruje powietrze latającym kolanem. Seria Latifiego w półdystansie dochodzi celu, ale Oezdemir nie robi sobie wiele z tych uderzeń, w końcówce podkręcając tempo i dosięgając rywala uderzeniami w zwarciu.

Od początku drugiej rundy Oezdemir narzucił sporą presję, ostrzeliwując Latifiego ciosami i lowkingami na wysokości łydki. Albański Szwed opędzał się od rywala krótkimi uderzeniami w półdystansie i sporo z nich doszło celu, ale Oezdemir nie robił sobie z nich wiele, kontynuując falowe ataki. Raz za razem zamykał Latifiego na siatce, w końcu posyłając go na deski kapitalnym kolanem! Rzuciłsię z dobitką, ale Szwed przetrwał nawałnicę, z czasem wracając na nogi. Oezdemir nadal jednak nacierał, uwięzionego na siatce rywala terroryzując ciosami na korpus, srogimi sierpami i podbródkami. Nadal też poszukiwał kolan, rozbijając jednocześnie wykroczną nogę Latifiego lowkingami. W końcu dopiął swego, okrutniej już zmęczonego i porozbijanego Szweda posyłając na deski soczystym lewym sierpem. Dobitka! Latifi nieprzytomny! Koniec!

W ten sposób Volkan Oezdemir przerwał czarną serię trzech z rzędu porażek. Dla Ilira Latifiego jest to druga z rzędu przegrana.

*****

UFC Montevideo: Shevchenko vs. Carmouche II – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button