Wyniki UFC Montevideo: makabryczne rozcięcie kończy zawody, Bontorin lepszy od Paivy – VIDEO


Gigantycznym rozcięciem na brwi Rauliana Paivy zakończyła się jego walka z Rogerio Bontorinem podczas gali UFC on ESPN+ 14 w Montevideo.

Walka w kategorii muszej pomiędzy Raulianem Paivą (18-3) i Rogerio Bontorinem (16-1) nie była długa, ale okazała się bardzo krwawa.
Już w jednej z pierwszych akcji Paiva rozciął twarz Bontorinowi pod okiem, ale ten zdołał przenieść walkę do parteru. Tam sędzia Osiris Maia zarządził jednak wizytę lekarza, który obejrzał rozcięcie pod okiem Rogerio Bontorina, dopuszczając go do dalszej walki. Z czasem pojedynek wrócił na nogi, a tam Bontorin zdzielił Paivę potężnym kolanem na głowę z klinczu, poprawiając następnie kanonadą ciosów. Cofający się Paiva odpowiedział uderzeniami, ale wylądował na plecach.

Sędzia ponownie przerwał pojedynek, wzywając lekarza, tym razem po to, aby obejrzał Paivę. Rozcięcie na brwi tego ostatniego okazało się ogromne – uważny obserwator prawdopodobnie dostrzegłby nawet mózg Brazylijczyka. Lekarz w ciemię bity nie był, sygnalizując sędziemu, że to już koniec.

Rogerio Bontorin zwycięża w ten sposób drugi pojedynek z rzędu, zadając krajanowi drugą kolejną porażkę.

*****

UFC Montevideo: Shevchenko vs. Carmouche II – wyniki i relacja


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. Mijagi

    11 sierpnia 2019 at 00:49

    Faktycznie widze mózg :D

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply