Wyniki UFC Montevideo: Eduardo Garagorri wypunktował Humberto Bandenaya


Jedyny Urugwajczyk w rozpisce, Eduardo Garagorri, pokonał Humberto Bandenaya podczas gali UFC on ESPN+ 14 w Montevideo.

Debiutujący w oktagonie Luiz Eduardo Garagorri (13-0) podtrzymał nieskazitelny bilans, pokonując Humberto Bandenaya (14-7) podczas gali UFC on ESPN+ 14 w Montevideo.
W pierwszej rundzie debiutujący w oktagonie Urugwajczyk przeważał w stójce, kilka razy ostrymi cepami dosięgając Peruwiańczyka. Ten ostatni miał natomiast swoje momenty w obszarze klinczerskim i zapaśniczym.

Druga runda stała pod znakiem szalonych wymian w stójce. Obaj zawodnicy nie grzeszyli defensywą, rozpuszczając ochoczo ręce w ostrych cepach. Obaj mieli też swoje momenty, ale to Garagorri był skuteczniejszy i agresywniejszy, choć na koniec rundy oddał obalenie.

W trzecie odsłonie Bandenay ponownie próbował zaprzęgnąć do działania zapasy i parter, ale z przeciętnym skutkiem. W stójce natomiast przewaga należała do Garagorriego, który umiejętnie w ostrych kombinacjach kontrował pojedyncze ataki Peruwiańczyka.

Sędziowie nie mieli wątpliwości, wskazując jednogłośnie na Eduardo Garagorriego w stosunku 3 x 30-27.

*****

UFC Montevideo: Shevchenko vs. Carmouche II – wyniki i relacja


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply