Wyniki UFC Montevideo: Ciryl Gane poddał Raphaela Pessoę – VIDEO


Ciryl Gane przywitał się z UFC z przytupem podczas gali UFC on ESPN+ 14 poddając Raphaela Pessoę.

Obiecujący ciężki Ciryl Gane (4-0) rozpoczął przygodę z UFC od zwycięstwa przez poddanie w pierwszej rundzie z Raphaelem Pessoą (9-1) podczas gali w Montevideo.
Pessoa rozpoczął od ostrych cepów, ale chętnie mieszający pozycje Gane świetnie je przepuścił. Seria kopnięć ze strony ruchliwego Francuza. Brazylijczyk poszukuje obrotówek, ale nie trafia czysto. Gane rytmicznie na nogach, trafia szybkim prawym prostym. Dokłada 1-2. Pessoa rusza z szarżą, ale Francuz świetnie wycofuje się po łuku. Gane wywiera presję, ustawia sobie rywala pod siatką, ale ten rozpuszcza ręce w szalonych cepach, które świszczą tuż przed głową Francuza. Gane ostrzeliwuje rywala z dystansu pojedynczymi prostymi z obu pozycji. Trafia ładnym prawym zamachowym, unikając cepów Pessoy w odpowiedzi. Lewy na lewy – obaj zawodnicy trafiając. Brazylijczyk podkręca tempo. Prawy na prawy! Pudłują. Klincz. Ładne wycięcie autorstwa Pessoy, ale Gane od razu przetacza rywala, trafiając na górę. Tam chwyta trójkąt rekami! Ciągnie jak zły! Pessoa klepie!

W ten sposób Ciryl Gane odnosi drugie w karierze zwycięstwo przez poddanie. Skończył wszystkich czterech dotychczasowych rywali. Zapytany o to, z kim chciałby zmierzyć się w kolejnym starciu, 29-latek postawił sprawę jasno: „Z kimkolwiek”.

*****

UFC Montevideo: Shevchenko vs. Carmouche II – wyniki i relacja


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply