Wyniki UFC Londyn: Mike Grundy ubił Nada Narimaniego w debiucie – VIDEO

Mike Grundy rozpoczął przygodę z oktagonem UFC od efektownego zwycięstwa z Nadem Narimanim podczas gali w Londynie.

W pojedynku otwierającym galę UFC on ESPN+ 5 w Londynie Mike Grundy (12-1) pokonał Nada Narimaniego (12-3) przez techniczny nokaut w rundzie drugiej.

Początek walki należał do Mike’a Grundy’ego, który niespodziewanie w stójce radził sobie lepiej, dosięgając Nada Narimaniego kilkoma czystymi ciosami. Na półtorej minuty przed końcem debiutant w końcu poszedł po obalenie, przewracając rywala. Narimani szybko jednak wrócił na nogi, rozrywając klincz z dobrymi uderzeniami. W końcówce sam poszukał obalenia, ale Grundy wybronił się, w ostatnich sekundach trafiając jeszcze rywala dwoma prawymi.

Również drugą odsłonę to klubowy kolega Darrena Tilla rozpoczął znacznie lepiej, kilkma dobrymi ciosami rozbijając twarz oponentowi. Z czasem jednak były mistrz Cage Warriors nieco się rozkręcił, częstując Grundy’ego soczystymi kontrami. Wybronił się też przed kilkoma próbami zapaśniczymi ze strony rywala. Na niespełna półtorej minuty przed końcem Narimani mocno naruszył Grundy’ego śliczną kombinacją, ruszając do ataków – ale metodycznie i cierpliwie, uważając na ewentualne próby zapaśnicze przeciwnika – co okazało się błędem. Grundy doszedł bowiem do siebie, następnie kompletnie odwracając losy walki sierpem, którym posłał oponenta na deski. Narimani co prawda szybko wrócił na nogi, ale był okrutnie naruszony, mając problemy z okiełznaniem szalejącego błędnika. Grundy ruszył na niego niczym wściekły byk, ostatecznie dopadając rywala pod siatką i tam okładając. Sędzie uznał w końcu, że wystarczy, przerywając walkę.

W ten sposób Mike Grundy rozpoczyna przygodę z UFC od cennego zwycięstwa, przerywając serię dwóch wiktorii w oktagonie Nada Narimaniego.