UFC

Wyniki UFC Greenville: Luis Pena zdemolował Matta Wimana – VIDEO

Luis Pena nie okazał żadnej litości weteranowi Mattowi Wimanowi, okrutnie go rozbijając i ubijając podczas gali w Greenville.

Luis Pena (7-1) zdemolował powracającego do akcji po prawie pięciu latach przerwy Matta Wimana (16-8) podczas gali UFC on ESPN+ 12 w Greenville.

W pierwszej rundzie agresywnie nastawiony Wiman otrzymał srogie lanie. Już na otwarcie walki zainkasował masę kolan na głowę z klinczu, którymi Pena mocno go porozcinał. Lekarz obejrzał jego rany, ale dopuścił go do dalszej walki. W stójce Matt atakował wściekle, każdą kombinację kończąc lowkingami, ale poza nimi nie notował innych sukcesów – sam natomiast inkasował proste i kolana. W parterze, gdzie trafiał, nie będąc w stanie sfinalizować obalenia, kręcił się jak zły, próbując wybrać nogę Peny, ale nie był w stanie sfinalizować żadnej próby, inkasując kolejne uderzenia.

Druga odsłona także przebiegała pod dyktando dysponującego sporą przewagą gabarytów Peny, który powstrzymał kreatywne próby poddań w wykonaniu Wimana, z góry radząc sobie znacznie lepiej – utrzymywał dominującą pozycję, rozbijając charakternego, ale bezradnego rywala.

W trzeciej rundzie Pena długimi ciosami mocno porozbijał w stójce Wimana, któremu w pewnej chwili kostka odmówiła posłuszeństwa. Z góry Pena nie miał dla zakrwawionego już niebywale oponenta litości, spuszczając kanonadę uderzeń. Sędzia w końcu zlitował się nad weteranem, przerywając ten nierówny od samego w zasadzie początku pojedynek.

https://twitter.com/ImShannonTho/status/1142552321181782017

Dla Luisa Peny jest to drugie z rzędu zwycięstwo.

*****

UFC Greenville: Moicano vs. Jung – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button