UFC

Wyniki UFC on FOX 27: Mirsad Bektic rozbija „schaby” Godofredo Pepeya – video

Utalentowany Mirsad Bektic znokautował Godofredo Pepeya podczas gali UFC on FOX 27 w Charlotte.

Mirsad Bektic (12-1) ubił Godofredo Pepeya (13-6) w pierwszej rundzie walki podczas gali UFC on FOX 27 w Charlotte, wracając na zwycięskie tory po niespodziewanej porażce z Darrenem Elkinsem.
Od początku walki Bektic polował na potężnego prawego, którego starał się wypracować seriami lewych prostych. Pepey z kolei poszukiwał obrotówek, tę na korpus nawet znajdując. Dwie minuty po rozpoczęciu walki Brazylijczyk trafił soczystym podbródkowym ostro skracającego dystans Bośniaka, broniąc się następnie przed obaleniem. Bektic podkręcił tempo, dynamicznie skracając dystans i poszukując ostrych kombinacji, w które wkładał masę mocy – narażając się na kontry. W końcu jednak zamknął Pepey serią uderzeń na siatce, a tam potraktował go potężnym prawym na korpus, po którym Brazylijczyk z wykrzywionym w grymasie bólu obliczem złożył się jak scyzoryk. Seria uderzeń z góry w wykonaniu Bektica domknęła widowisko.

Dla Bośniaka jest to piąte zwycięstwo w dotychczasowych sześciu walkach pod banderą UFC. W wywiadzie w oktagonie wyraził gotowość do pójścia w tany z wygranym z potyczki Dennisa Bermudeza z Andre Filim.

Z kolei dla Brazylijczyka jest to druga z rzędu porażka – i trzecia w ostatnich czterech występach.

*****

UFC on FOX 27 – wyniki i relacja na żywo

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button