Wyniki UFC Fortaleza: Demian Maia udusił Lymana Gooda – VIDEO

Demian Maia nie dał żadnych szans Lymanowi Goodowi, poddając Amerykanina w pierwszej rundzie walki w Fortalezie.

Demian Maia (26-9) przerwał czarną serię trzech porażek, podczas gali UFC on ESPN+ 2 w Fortalezie poddając Lymana Gooda (20-5).

Brazylijczyk od razu wywarł presję, z łatwością zamykając cofającego się pod samą siatkę Gooda. Rzucił się do nóg Amerykanina, przewracając go. Good próbował wstawać, wił się, ale oddał w klinczu plecy – Maia błyskawicznie wskoczył za nie, zapinając trójkąt na jego brzuchu i próbując duszenia. Good stał przy siatce, nieźle się jednak broniąc. Połowa rundy. A jednak! Maia w końcu przełożył ręce w taki sposób, że zmusił Gooda do odklepania!

41-letni Brazylijczyk powraca w ten sposób na zwycięskie tory po trzech porażkach. Jest to jego pierwsza wiktoria od maja 2017 roku, gdy wypunktował Jorge Masvidala. Jest też pierwszym zawodnikiem, który kończy Lymana Gooda – wcześniej Amerykanin przegrywał wyłącznie decyzjami.