UFC

Wyniki UFC FN: świetna forma Jimmy’ego Crute’a! Zdemolował Modestasa Bukauskasa (VIDEO)

Kapitalnie usposobiony Jimmy Crute znokautował Modestasa Bukauskasa podczas gali UFC w Abu Zabi

Jimmy Crute (12-2) zaprezentował świetną formę, demolując w pierwszej rundzie Modestasa Bukaukasa (11-3) w ramach gali UFC Fight Night w Abu Zabi.

Crute rozpoczął bardzo agresywnie, kontrując próby kopnięć Bukauskasa ostrymi kombinacjami, do których dokładał też srogie lowkingi. Po jednym z kolejnym kopnięć Litwina Australijczyk poszukał obalenia, wbijając rywala w ogrodzenie. Tam jednak trafił kolanem w krocze i walkę na chwilę przerwano, wznawiając ją na środku oktagonu.

Po wznowieniu Crute nadal polował na bokserskie kontry w odpowiedzi na próby kopnięć rywala. Litwin krążył przy ogrodzeniu, oddając pole. Soczysty lowking Australijczyka na wysokości łydki doszedł celu.

Bukauskas starał się utrzymywać dystans, ale przyjął potężnego prawego w kontrze na własne ciosy. Świetna forma Crute’a! Kolejny atomowy lowking Australijczyka. I jeszcze jeden. Kastrował rywala z mobilności.

Litwin raz jeszcze poszukał kopnięcia na korpus po przekroku – i tym razem kontra prawym Crute’a ścięła go z nóg! Bukauskas próbował wracać na nogi, ale Australijczyk dobił go dwoma bombami.

https://twitter.com/ImShannonTho/status/1317622652018843649?s=20

Jimmy Crute wygrywa w ten sposób drugą walkę z rzędu i czwartą w dotychczasowych pięciu występach pod sztandarem UFC. W wywiadzie po gali 24-latek zaprosił w oktagonowe tany Nikitę Krylova.

Bilans Modestasa Bukauskasa pod banderą amerykańskiego giganta wynosi obecnie 1-1. Dla byłego mistrza wagi półciężkiej Cage Warriors jest to pierwsza porażka od ponad czterech lat, która kończy jego serię siedmiu zwycięstw, wszystkich przed czasem.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

UFC FN: Ortega vs. Jung – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button