UFC

Wyniki UFC FN: Su Mudaerji zdemolował Malcolma Gordona w 44 sekundy (VIDEO)

Su Mudaerji zaprezentował świetna formę, demolując Malcolma Gordona w niespełna minutę.

Su Mudaerji (13-4) zaprezentował doskonałą formę, demolując w ledwie 44 sekundy Malcolm Gordon (12-5) podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas.

Kanadyjczyk rozpoczął agresywniej, próbując dopaść dysponującego sporą przewagą warunków fizycznych Chińczyka. Ten dobrze jednak pracował na nogach, nie dając się zamknąć na siatce.

Gdy natomiast walka wróciła na środek oktagonu, walczący z odwrotnej pozycji Mudaerji zaprzągł do działania długiego krosa, raz za razem przedzierając się przez dziurawą jak szwajcarski ser gardę Gordona. Okrutnie naruszywszy rywala lewicą, zdzielił go kombinacją sierpów, po których Kanadyjczyk z pewnym opóźnieniem – przywodzącym na myśl starcie Cuba Swansona z Charlesem Oliveirą – wylądował na deskach, bez ruchu.

Chińczyk dopadł do niego i zdążył jeszcze raz zdzielić go ciosem, zanim sędzia przerwał zawody.

https://twitter.com/ImShannonTho/status/1332861994769244161?s=20

Chińczyk odniósł w ten sposób drugie zwycięstwo z rzędu, poprawiając swój bilans w UFC na 2-1. Była to też dla Chińczyka pierwsza walka w kategorii muszej – i to w niej zamierza pozostać, celując teraz w potyczkę z rywalem z czołowej dziesiątki dywizji.

Bilans Malcolma Gordona w UFC wynosi obecnie 0-2 i jego dalsza przygoda z amerykańskim gigantem stoi pod znakiem zapytania.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button